Mistráky MUŽI "B" podzim 2017

TJ Tatran Volary

-

SK Čkyně B

 

 

                                        0:2 (0:1)

 

19.08.2017 17:00

2.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018 

Volarským vstup do sezóny nevyšel a s rezervou mladíků Čkyně prohráli. Hosté přitom hráli od 34. minuty v oslabení!

 

Branky

 

Tatran začal sebevědomě s cílem hned na úvod vyhrát, ale hosté hráli velmi dobře...
 
 
 

První gól i vyloučeníPrvních dvacet minut byl Tatran herně lepší. Získal převahu, ale tak jak je zvykem, neproměňovaly se šance. Lukáš Iliev na stoperu perfektně dirigoval obranu, ale přes zálohu dopředu to nebylo ono. Volarští se opírali o zkušenost a mladí borci hostí zase těžili z nadšení a dobré fyzické kondice.
 
Hosté si počkali a svou šanci ve 32. minutě proměnil ve vedoucí branku Jiří Stejskal. Tatran měl od 34. minuty výhodu přesilovky, to když byl hostům ve 34. minutě vyloučen za ostrý zákrok Zbyněk Stejskal. Domácí nic z toho nevytěžili a tak šli do poločasové přestávky s nulou na kontě a vůlí na obrat do druhé půle.

Domácí se ne a ne nadechnout a po hodině hry začly i rychle ubývat sílyDruhý poločas patřil hostům, kteří se prosadili herně i střelecky a to hráli v deseti. Domácí na to nedokázali zareagovat. Hlavně šedesát minut na fotbal nestačí. Projevila se špatná fyzická kondice a zejména netrénovanost.
Tatran o letní pauze nejenže nesehrál žádný turnaj, či přátelský zápas, ale i málo trénoval a tohle byl výsledek. Čkyňští drželi zkušeně vedení, které deset minut před koncem potvrdil Michal Turek druhou brankou hostí.
 
 

Ohlasy k zápasu

 
TJ Tatran Volary
Michal Kalík, hráč: Konečně jsme hráli fotbal, ale nedali jsme branky a nevyužili ani přesilovku. Hostující mladíci hráli dobře, ale my je měli porazit, vždyť hráli hodinu o deseti a my jim nebyli schopni dát branku. No, a když po hodině dojde fyzička, tak to nejde. Čkyňským gratuluji k zisku bodů.

 
 
 
 

Sestavy

 
TJ Tatran Volary
A. Wimberský [-] - M. Sedlák [-] , M. Muzika [-] , F. Podracký [-] , P. Vairich [-] , M. Peter [-] , M. Kučera [-] , L. Hybner [-] , D. Kučera [-] , M. Kalík [-] , L. Iliev [-]
 
SK Čkyně B
L. Růžička [-] - Z. Stejskal [-] , M. Turek [-] , V. Krull [-] , J. Stejskal [-] , P. Pechoušek [-] , J. Lipovský [-] , J. Sluka [-] , A. Duka [-] , M. Klíma [-] , R. Maršák [-]
 
ŽK: 42. M. Kučera , 55. L. Iliev - 23. M. Klíma , 42. A. Duka , 55. P. Pechoušek . ČK: 34. Z. Stejskal .
 
Počet diváků: 55. Rozhodčí: HÁŠA Richard - NEUMANN Karel (N), STEJSKAL Josef (N).

 

SK Čkyně B

-

TJ Vltava Horní Vltavice

 

                                  5:0 (2:0)

27.08.2017 17:00

3.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

Domácí rezerva ukázala ve Volarech, že v soutěži nebude do počtu

 

Branky

 
19. M. Turek (p.) , 43. T. Had , 71. J. Stejskal , 80. F. Fleischmann , 88. M. Turek

Celek SK Čkyně B bude velmi nepříjemný a těžký soupeř pro všechny ostatní. Po dvou kolech je domácí tým neporažen a v nedělním zápase jeho sílu poznal tým z Horní Vltavice.

 
 
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Hosté drželi krok dvacet minut

Vltavičtí v minulém kole sehráli doma velmi dobrý zápas, byť bez bodového zisku. Do Čkyně po eR čtyřce jeli s cílem něco uhrát, ale domácí se představili jako silný a zejména kompaktní tým. Vltavičtí hráli od zadu se snahou o brejky, ale domácí vše zachytávali a tak se hrál jako by vyrovnaný fotbal. To vydrželo necelých dvacet minut, v 19. minutě se Michal Turek, jeden z nejlepších hráčů utkání, dostal do šance a nedal Svobodovi v brance hostí šanci. Tato branka Čkyňské uklidnila a začali získávat převahu. Zejména jejich roztažení hry na celou plochu činilo hostům velké problémy a ti mohou být rádi, že do poločasu se stav změnil ještě jednou, to když dvě minuty před přestávkou zvýšil Tomáš Had.

Branka do šatny znamenala konec hostujících nadějí.

Domácí druhý poločas jednoznačně ovládli a bylo jen otázkou, kam až se vyšplhá skóre. Celek domácích hrál aktivní a atraktivní fotbal, kde hostující hráči byli místy v roli diváků. Branky si domácí hráči schovali ale až na poslední dvacetiminutovku. Nejdříve v 71. minutě J. Stejskal dává třetí branku. To byl již jednoznačný konec snahy hostí a domácí odehráli závěr v klidu a pohodě. V 80. minutě Fleischmann přidal čvrtou branku a dvě minuty před koncem uzavřel účet druhého jarního dějství nejen ve Čkyni, ale i v okrese svou druhou brankou v utkání Michal Turek.

 
 
 

Sestavy

 
SK Čkyně B
J. Kainc [-] - M. Miklas [-] , J. Král [-] , M. Klíma [-] , F. Fleischmann [-] , M. Turek [-] , V. Krull [-] , J. Stejskal [-] , P. Pechoušek [-] , J. Sluka [-] , A. Duka [-]
 
TJ Vltava Horní Vltavice
L. Svoboda [-] - m. Frček [-] , K. Voldřich [-] , J. Bihary [-] , Z. Frček [-] , M. Falář [-] , D. Halabrín [-] , P. Krnák [-] , V. Hundsnurscher [-] , Z. Hődl [-] , L. Psotka [-]
 
ŽK: 18. Z. Hődl , 78. L. Svoboda .
 
Počet diváků: 60. Rozhodčí: TRNĚNÝ Jan - ZEMAN Vladimír (N), POKORNÝ František (N).
 

 

 

 

SK Čkyně B

-

TJ Sokol Záblatí

 

 

                                                1:2 (0:0)

 

 

 

03.09.2017 17:00

4.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

 
 
 
 
 

Vynikající fotbal se hrál ve Čkyni, kde domácí rezerva zle prohnala aspiranta na postup ze Záblatí

 

Branky

 
90. T. Had (p.) - 58. M. Nerad , 64. J. Růžička (p.)

To, že domácí mladíci budou těžkým soupeřem pro každého, se potvrdilo a Záblatští museli ukázat veškerý um k tomu, aby si odvezli tři body.

 
 

Byl to výborný zápas, i když tato část branku nepřinesla

Záblatský tým zatím není tak dominatní, jak v minulách dobách, ale zkušenost a dobrá organizace hry jej zdobí a posílá ho do role velkého favorita. Po dvou povinných výhrách zajížděl celek od Blanice k Volyňce a hráči Záblatí věděli, že zde je čeká velmi těžký soupeř. Domácí mladíci proloženi několika zkušenýma borci ukázali, že jejich výsledky nejsou náhodné. Poločas nekompromisních obran a výborných gólmanů, tak lze charakterizovat první část hry. Oba soupeři hráli podobně a tak se nelze divit, že poločas skončil bez branek.

V druhém poločase se hraje podobně jako v prvním. Záblatští nakonec ukázali větší zkušenost a vydřeli tři body

I v druhém poločase je to hra obran. Od šestnáctky k šestnátce a víc ne. Hodina hry nabídla zajímavý fotbal, který byl nad průměrem okresního přeboru, ale na branku se čekalo. V 58. minutě se přeci jen hosté dostali blíž k brance domácích a M. Nerad je posílá do vedení. Branka nastartovala ještě vyšší kvalitu zápasu. Domácí se snažili rychle vyrovnat, ale hosté ukázali zkušenost. Po čtyřech minutách od branky se dostal do solidní šance zkušený Jiří Růžička a posílá hosty do dvoubrankového trháku. Hosté se po brance víc zatáhli a přechází k brekové hře. Domácí celek dře a snaží se o korekci, jenže záblatský tým hraje v obraně výborně a nedává domácím téměř žádný prostor. Nakonec se domácí k brance naděje dostali a v 90. minutě ji dal bývalý hráč Záblatí Tomáš Had, ale to bylo vše.

    Byl to výborný zápas, který se musel líbit. Hosté odjíždí spokojeni s tím, že i ve třetím utkání brali tři body. Domácí předvedli, že jsou právem pasování do role čeného koně soutěže a Záblatským zatopili poměrně dost.

 

 

Sestavy

 
SK Čkyně B
L. Růžička [-] - J. Kuneš [-] , T. Had [-] , S. Koutný [-] , A. Duka [-] , M. Klíma [-] , F. Fleischmann [-] , M. Turek [-] , V. Krull [-] , J. Stejskal [-] , J. Sluka [-]
 
TJ Sokol Záblatí
M. Váša [-] - M. Janošťák [-] , M. Vorlíček [-] , J. Hálek [-] , J. Růžička [-] , D. Lachkovič [-] , M. Nerad [-] , J. Lukeš [-] , F. Kolda [-] , P. Hrabák [-] , V. Sova [-]
 
ŽK: 40. J. Stejskal - 32. V. Sova .
 
Počet diváků: 50. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - TUREK Václav (N), SOVA Miroslav (N).

TJ Dub

-

SK Čkyně B

 

 

                                     3:4 (2:2)

 

 

 

09.09.2017 17:00

5.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018


Hosté i v tomot utkání potvrdili, že nebudou týmem do počtu a Dubští ač dřeli na body s rezervou celku od Volyňky nestačili.  Skóre otevřel domácí Friš po chybě v obraně hostí. Domácí dokázali vyrovnat, ale jen na chvíli.. Host=é totiž po čtyřech minutách otáčí skóre opět na svou stranu. Jenže hosté jsou silní a důrazní a do konce poločasu vyrovnali.

Solidní první poločas nabídl d po dvou brankách na obou stranách.

Zápas brankově otevřeli domácí, když Friš po chybě v obraně hostí skóroval.  Po té přišla dlouhá pasáž, kdy domácí se zatáhli a zkoušeli brejky. Hosté, ale hráli velmi dobře a snažili se o vyrovnání a další branky. Téměř půl hodiny dobývala čkyňská rezerva branku hostí a během dvou minut v rozmezí 29. a 31. minuty se podařilo Zbyňkovi Stejskalovi otočit skore zápasu. Nejdříve mu první branku daroval domácí brankář když ho přesně našel výkopem a jeho kontr již kontroloval  v síti, druhou branku vsítil po rohovém kopu díky svému důrazu v malém vápně. Domácí opět vyrovnali po indiviuální chybě v obraně hostí Soumarem který hlavičkoval po standartce v malém vápně uplně sám.

  Zajímavý poločas přinesl dělbu bodů a čekalo se přijde ve druhém.

Druhé dějství již bylo plně v režii hosí, kteří si odváží od Dubského rybníka tři body.

Druhá půlka patřila už zcela hostům.

 Byla to sice perná práce kdy se vše rozhodlo během pěti minut mezi 63. a 68. minutou. První část druhého poločasu to byl vyrovnaný fotbal, s větší převahou hostí. Domácí potřebovali body a hlavně se chtěli renžovat za minulé kolo, kdy doma podlehli Zbytinám. Jenže po dvaceti minutách druhého d poločasu v 63.min vyslal Krull  do uniku Klímu který našel nabíhajícího Stejskala a ten přesnou ránou na vzdálenější tyč zkompletoval hattrick. Po pěti  minutách se dostal do brejku Krull a jeho střela k tyči byla přesná  a bylo to 2:4. Domácí už stihli jen korigovat Frišem a jak jinak než ze standartní situace. Hosté už pak k ničemu domácí nepustili a v klidu zápas dohráli. Utkání tak skončilo výhrou hostujícího celku a čkyňská rezerva neustále ukazuje, že bude velmi silným týmem, který bude míchat karty a to pořádně.

    Děkuji Patrikovi Krullovi ze Čkyně za informace pro tuto reportzáž.

 

 

 
 

Ohlasy k zápasu

 
SK Čkyně B
Patrik Krull za hosty: V utkání jsme byly po většinu zápasu lepším týmem. Dostali jsme 3 šance a ty proměnili, všechny ze standartních situací. Dubští bnyli ve standardkách též nebezpeční a jejich bránění musíme do příště zlepšit. Jinak musím kluky pochválit, dnes to odjezdili a zaslouženě zvítězili.
 
 

 
 

Branky

 
 
 
 
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
 
 
 
 

Sestavy

   
SK Čkyně B
L. Růžička [-] - R. Maršák [-] , Z. Stejskal [-] , S. Koutný [-] , A. Duka [-] , M. Klíma [-] , J. Král [-] , M. Turek [-] , V. Krull [-] , J. Stejskal [-] , J. Sluka [-]
 
ŽK: 78. A. Dejmek , 82. V. Soumar - 11. R. Maršák , 39. P. Pechoušek , 54. J. Král , 71. M. Klíma , 78. Z. Stejskal .
 
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Heinzl Václav - PODZIMEK Jan (N), STEJSKAL Josef (N).

SK Čkyně B

-

SK Svatá Maří Magdaléna

 

                                   3:2 (2:1)


17.09.2017 16:30

6.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

Čkyňská rezerva pokračuje v dobrém podzimu, ale tentokrát se na body nadřela

 

Branky

 

Hosté domácí zaskočili a trápili je celý zápas.

 
 

Mářští jdou rychle do vedení a domácí jsou zaskočeni. PO půhodině vyrovnávají a poločas mají pod kontrolou.

Mářští si dovezli do Čkyně chuť do hry a rychle jdou vedení. V páté minutě založí jeden z prvních útoků a k překvapení všech jdou Davidem Kavanem do vedení. Domácí mladíci jsou zaskočení a dlouhou hledají odpověď. Jak plynou minuty, čkyňská fotbalovost přichází a je jen otázkou času, kdy srovnají. Jdou za svým a ve 28. minutě Stanislav Koutný vyrovnává. Tím se čkyňský celek dostal na koně, získal převahu a do konce poločasu obrací vývoj skóre na jeho stranu Richardem Maršákem ve 37. minutě. Do konce poločasu se již nic nemění a tak jdou domácí do kabin spokojenější.

Vyrovnaný zápas, ve kterém jsou hosté pro domácí tvrdý soupeř, se líbí

Mářský tým hraje ve Čkyni u Volyňky vynikající zápas. Drží s domácími krok a hlavně je nepouští do žádných nebezpečných útoků, ani brejků. V 58. minutě ale Jiří Stejskal zvyšuje na rozdíl dvou branek a vlastně tím rozhoduje zápas. Jak se ale říká, vedení o dvě branky je ošidné a nabádá k uklidnění. Domácí se tohoto přísloví nedrží a mají stále víc ze hry. Jsou na míči, lépe kombinují, ale mářští jsou v defenzivě výborní. Podnikají nebezpečné výpady a zápas se v této fázi líbí. To, že hosté se nebojí, ukázali pět minut po obdržené brance a snižují Vondráškem. To utkání pomohlo. Hraje se dál zajímavý zápas, ve kterém se domácí strachovali o výhru až do konce utkání. Zkušenou hrou, ale i to jak v závěru rychleji úbyvaly síly hochům zpod mářského vrchu, rozhodlo o tom, že tři body zůstanou doma.

 

 

Sestavy

 
SK Čkyně B
L. Růžička [-] - R. Maršák [-] , Z. Stejskal [-] , S. Koutný [-] , A. Duka [-] , M. Klíma [-] , J. Král [-] , M. Turek [-] , V. Krull [-] , J. Stejskal [-] , J. Sluka [-]
 
SK Svatá Maří Magdaléna
R. Mucha [-] - M. Skalický [-] , Š. Košnař [-] , J. Stejskal [-] , D. Kavan [-] , V. Vondrášek [-] (86. M. Macháček [-] ) , F. Topka [-] , T. Rod [-] , D. Chvál [-] , Š. Luks [-] , V. Topka [-]
 
ŽK: 62. M. Klíma - 55. M. Macháček .
 
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Heinzl Václav - VONDRÁŠEK Josef (N), CHVÁL Vlastimil (N).

 

TJ Hraničář Borová Lada

-

SK Čkyně B

                                           

                                                               

                     8:1 (4:0)

 

23.09.2017 15:00

7.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

 

Na Borových Ladách se čekal zápas kola. Hosté, ale přijeli bez gólmana a se zdecimovanou sestavou

Branky

 
12. P. Juřík , 17. J. Čech , 23. V. Hovorka , 27. V. Hovorka , 52. L. Lebeda , 68. L. Lebeda , 86. J. Štěrba , 89. J. Čech - 77. A. Nahodil (vl.)

V centrální Šumavě se odehrál zápas, ve kterém se čekal boj, ale nakonec to byl hon kočky s myší.

 
 
 

Domácí vědomi si svého dobrého podzimu vstoupili do utkání s chutí a oslabené hosty nešetřili

Zápas začal nástupem domácího Hraničáře a hosty dostal rychle pod tlak. Borovoladští hrají doma velmi dobře a rovněž v tomto utkání to prokázali. Za solidního pro fotbal ideálního počasí začali pálit ve 12. minutě, když se trefil Petr Juřík. Byl to start nevídané převahy a zejména domácí si to moc užili. Po pěti minutách přidává pojistku Jakub Čech a tím jako by předznamenal, že v prvním dějství co pět minut, to branka domácích. Za dalších pět minut se totiž připomíná střelec sezóny Václav Hovorka, který se pomalu dere střeleckou tabulkou vzhůru. To potvrdil za dalších pět minut, když se po druhé v utkání trefil a stanovil účet poločasu.

Druhé dějství domácí nevypustili a oslabené hosty k ničemu nepustili a i jejich jediný gól si dali Hraničáři sami

Ve druhém dějství pokračoval pohodový fotbal, ve kterém domácí oslabené hosty nešetřili a s chutí si zastříleli. Je to po dlouhé době tak výrazné vítězství v soutěži pro hráče z Borových Lad. Ti se posouvají tabulkou a letos zejména na domácím hřišti v nadmořské výšce 895 metrů nad mořem jsou neporazitelní. I v této části hry dominují a již v 52. minutě přidávají pátý gól Lebedou. Je to jasný konec zápasu, který se již dohrává. Hosté vědí, že zde nic nezískají a stahují se do hluboké obrany. Domácí hrají v pohodě do konce utkání přidávají v 68. minutě opět Lebedou další branku a účet uzavírají v samotném závěru nejdříve Nahodil, který v 77. minutě překonal vlastního gólmana a po té přidali v 86. minutě Štěrba a v 89. Jakub Čech poslední góly zápasu.

 
 

Ohlasy k zápasu

 
TJ Hraničář Borová Lada
Ladislav Miko, hráč: Dnes to byl jednoznačný výkon z naší strany. Čkyňští, na které jsme se připravovali, nic nevymysleli a my je jednoznačně přehráli. Za vítězství jsem moc rád a hlavně klukům dík za bojovnost a nasazení po celý zápas. Dnes nám to za parádního počasí babího léta vyšlo.
 
SK Čkyně B
Patrik Krull, funkcionář klubu: Mám to jen zprostředkované, neboť jsem jel s prvním týmem. Do Borových Lad jeli kluci oslabeni a bez gólmana. Domácí to měli tím asi usnadněné, ale co vím, oni doma hrají dobře.
 
 
 
 

Sestavy

 
TJ Hraničář Borová Lada
J. Miko [-] - L. Lebeda [-] , V. Hovorka [-] , M. Rypl [-] , J. Štěrba [-] , P. Krnák [-] , J. Čech [-] , L. Miko [-] , A. Nahodil [-] , S. Mach [-] , M. Dvořák [-]
 
SK Čkyně B
R. Maršák [-] - V. Zeman [-] , J. Lipovský [-] , Š. Blaschko [-] , J. Sluka [-] , Z. Stejskal [-] , S. Koutný [-] , J. Král [-] , P. Kříž [-] , V. Krull [-] , J. Stejskal [-]
 
ŽK: 57. J. Stejskal .
 
Počet diváků: 60. Rozhodčí: TRNĚNÝ Jan - MIKO Ladislav (N), CHRÁŠŤANSKÝ Jan (N).

 

 

                            

SK Čkyně B

-

SK Lhenice B

 

                                       1:1 (1:0)

 

01.10.2017 16:00

8.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

 

S Lhenickou rezervou sehrála ta domácí výborný zápas, jen škoda že sudí Heinzl měl při druhé domácí brance zakrytý výhled a neuznal jasný gól.

 

Branky

 

  U Volyňky ve Čkyni se hrálvýborný zápas s nerozhodným výsledkem. Rezervy domácích a Lhenic se hráli výborný zápas, jen škoda, že hosté nemají v sobě fér plej říkali si domácí hráči i fanoušci, když jejich druhý gól byl pro všechny jasný, ale nebyl uznán.

  Jak domácí potvrdili byla to pro sudího Heinzla těžká chvilka a je škoda, že hosté tomu nepomohli.

 
 
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Souboj týmů z čela tabulky přinesl výborný zápas a vedení domácích po půli.

Domácí na soupeře vlítli a dostali ho rychle pod tlak. Šance střídala šanci, ale tolik tutovek za celý poločas nebylo k vidění dlouho. Mladíky ze Čkyně, ale trápila koncovka. Byl to boj jeich samotných se sebou samými. Lheničtí dřeli a výsledek o branku, kterou vsítil ve 22. minutě Vítek Krull. To bylo opravdu hodně málo a škoda neproměněných šancí, co na konec domácí stálo bod.

V druhém poločase přichází drtivý tlak čkyňských, ale koncovka stále nefunguje.

Domácí i v této fázi mají utkání pod kontrolou. Hosté neví kam dřív skočit a přetížená obrana v čele s gólmanem Pavlem Prennerem dělá divy a drží stále jednobrankový odstup. Domácí tlačí a přichází 65. minuta a s ní jasný gól domácích. Rozhodčí Heinzl má v perimetru několik hráčů a nemohl to vidět, to uznávají jak domácí hráči i diváci a tak se čekalo zda hosté budou férový a přiznají se. No nebylo tomu tak a domácí jsou ošizeni o jasnou branku. Do konce utkání je sice dost času, ale tato situace je pro domácí dlouho v hlavách. Tlak polevil hosté opticky vyrovnali hru a v 85. minutě Pavel Sýkora vyrovnal. Pro domácí kruté a pro hosty zřejmě Pyrhovo vítězství. Bod je pro Lhenickou rezervu cenný zvlášť po takovém průběhu utkání.

 

Ohlasy k zápasu

 
SK Čkyně B
Patrik Krull funkcionář klubu: Měli jsme zápas od začátku pod kontrolou. Tolik zahozených šancí a na konec neuznaný regulérní gól to nás stálo dva body, neboť Lhenice v samém závěru srovnali. Sám jsem stál necelé 3 metry od branky a míč byl celým objemem možná půl metru za čárou.No je to škoda. Čtyři minuty před koncem hosté vyrovnali po ojedinělém brejku Sýkorou.
 
 
1:1
(1:1)
18. V. KrullJ. Turek 16.

 

07.10.2017 16:00

9.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

Domácí v dobrém zápase se sousedem zpod kopce remizovali

 

Branky

 

Zajímavý zápas se odehrál v Šumavských Hošticích. Domácí přivítali souseda zpod kopce od Volyňky a hrál se solidní fotbal.

 
 
 

Vše důležité se událo v rozmezí dvou minut

Hoštický spojený celek s Lažištěm je na svém návrší velmi nebezpečný, a poněvadž rezerva čkyňských hraje velmi dobře, čekal se právem solidní fotbal. Ten soupeři nabídli. Hrálo se ze zajištěných obran, kdy se hosté z bloku a domácí klasickou obranou snažili přecházet do útoku.

 

Hrálo se opatrně. Domácí víc kombinovali a hosté zase, jak měli míč, se snažili o rychlý průnik. V 16. minutě domácí Jakub Turek posílá svůj tým do vedení. Bylo to po pěkné akci, ale hoštický tým se neradoval dlouho. V 18. minutě se ukázali hosté a jejich nejelpší hráč Vítek Krull srovnal.

 

Začalo se tedy znovu. Jenže obrany i oba gólmani Vašura i Růžička zamkli své svatyně. Bylo to o dobývání branky soupeře ve stylu kdo s koho. Hrálo se útočně, ale jen po vápno. Zajímavý boj do konce poločasu již branky nepřinesl a čekalo se, že po přestávce se bude pokračovat.

Bojovný fotbal a brankářské jistoty

Druhý poločas pokračoval přesně v duchu prvního. Byl to bojovný zápas, který přinesl boj a snahu z obou stran. Domácí měli optickou převahu, ale hosté svým výkonem, a zejména hrou dozadu, ukázali, že jsou právem v horních patrech tabulky. Zápas pomalu spěl k závěru, a nakonec z toho byla remíza za fotbal, se kterým byli diváci spokojeni.

 
 
 

Sestavy

 
FC Šumavské Hoštice
O. Vašura [-] - J. Hanzal [-] , P. Pahorecký [-] , J. Mocek [-] , Z. Mráz [-] , F. Půbal [-] , M. Hrabák [-] , J. Turek [-] , M. Procházka [-] , K. Tůma [-] , V. Pešl [-]
 
SK Čkyně B
L. Růžička [-] - F. Fleischmann [-] , R. Maršák [-] , S. Koutný [-] , V. Zeman [-] , M. Turek [-] , J. Sluka [-] , Z. Stejskal [-] , J. Král [-] , V. Krull [-] , J. Stejskal [-]
 
ŽK: 31. K. Tůma , 38. Z. Mráz , 53. P. Pahorecký , 70. J. Hanzal - 54. J. Stejskal , 70. V. Zeman , 83. Z. Stejskal .
 
Počet diváků: 50. Rozhodčí: HÁŠA Richard - VINCÍK Josef (N), STEJSKAL Josef (N).
 
 
 
 

 

 
 
Miklas 58.
J. Vondrášek 76.
2:0
(0:0)
 


 

15.10.2017 15:30

10.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

V pohledném utkání brala body rezerva domácích

 

Branky

 
Ve Čkyni se hrál i druhý den pohledný fotbal. Obě rezervy prědváděly v první půli pěknou kombinační hru, když ta domácí měla trošku navrch a vypracovala si více šanci. Největší měl Vítek Krull, ale byla nepřesná. Hosté měli největší šanci ve 40.min, střelu z malého vápna ovšem fantasticky vyrazil domácí brankář Růžička.   
 
 
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Domácí se snažili, byli herně lepší, ale s koncovkou byli na štíru.

V prvním poločase to bylo svižné tempo a domácí byli herně lepší. Čkyňská rezerva od úvodních minut má navrch. Hraje se hodně na polovině hostí. Soupeř z Netolic jako by ještě sledoval výlov netolických rybníků, a domácí  ti měli smůlu hlavně v koncovce. První poločas se za převahy domácích končí bez branek.

Čekání na gól skončilo po hodině hry. Dali jej domácí a ti potom již za výrazné převahy kontrolovali vývoj zápasu.

V druhém poločase už se hrálo prakticky jen na jednu branku, domácí předváděli kvalitní a trpělivou hru. Dočkali se v 54.min, když si z obránců Netolic udělal kuželky dorostenec Miroslav Miklas, prošel přes tři hrácě, položil si brankáře a překonal i stopera hostí který se na čáře snažil vše uhasit. Z domácích kopaček přicházely další šance, v obraně hrál netolický tým velice dobře, hlavně stoperské duo Šimon Blaschko, Aleš Duka. V 79.minutě rozhodli definitivně domácí o osudu utkání, Michal Turek zahrával standardní situaci na zadní tyč, kam si naběhl Josef Vondrášek a jeho hlavička mířila přesně do protipohybu brankáře a dává druhý gól. Je rozhodnuto. Za herní projev i převahu si domácí tři body zasloužili.  

Patrik Krull vedoucíc domácího týmu.

 
 

Ohlasy k zápasu

 
SK Čkyně B
Patrik Krull funkcionář klubu: Dnes to bylo o první brance. Měli jsme trošku navrch a vypracovali si více šancí, jenomže konckvka byla špatná a tak jsme čekali. Gól přišel až po hodině hry, dali jsme ho my a potom již to bylo v pohodě. Nejlepší hráči Šimon Blaschko a Miroslav Miklas.

 
 
 
 

Sestavy

 
SK Čkyně B
L. Růžička [-] - Z. Stejskal [-] , M. Turek [-] , V. Krull [-] , J. Stejskal [-] , Š. Blaschko [-] , F. Fleischmann [-] , J. Sluka [-] , A. Duka [-] , M. Klíma [-] , J. Král [-]
 
1. FC Netolice B
T. Plojhar [-] - J. Rejhon [-] , R. Meindl [-] , M. Dvořák [-] , P. Caletka [-] , B. Propš [-] , J. Skála [-] , L. Trněný [-] , M. Samohejl [-] , V. Stránský [-] , J. Šulc [-]
 
ŽK: 85. Z. Stejskal - 80. O. Benedikt .
 
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ZLOCH František - KOUTNÝ Stanislav (N), KVAPIL Pavel (N).
 
 

 
 
 
1:3
(0:1)
 

22.10.2017 15:00

11.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

Branky

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sestavy

 
FK BI STAV Nebahovy
R. Medřický [-] - J. Štrobl [-] , P. Pešek [-] , V. Valouch [-] , D. Rosa [-] - P. Rosa [-] , D. Nový [-] , R. Cinádr [-] , K. Starý [-] - S. Sitter [-] , L. Cinádr [-]
 
SK Čkyně B
L. Růžička [-] - M. Miklas [-] (84. S. Koutný [-] ) , M. Turek [-] (88. R. Maršák [-] ) , P. Kříž [-] , Z. Stejskal [-] , J. Vondrášek [-] , V. Krull [-] , J. Stejskal [-] , J. Sluka [-] , A. Duka [-] , J. Král [-]
 
ŽK: 58. L. Cinádr - 34. V. Krull , 38. J. Stejskal , 71. M. Miklas . ČK: 71. M. Jakeš .
 
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Heinzl Václav - CINÁDR Jiří (N), STEJSKAL Josef (N).
 
 
2:2
(0:1)
 
M. Turek 68. (p.)
J. Kuneš 80.
50. M. Raušer

 

29.10.2017 14:30

12.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

Za velmi nepříznivých povětrnstních podmínek se hrál solidní fotbal.

 

Branky

 
68. M. Turek (p.) , 80. J. Kuneš - 33. R. Doubek , 50. M. Raušer

Hosté dokázali využít chyb domácích v obraně a po jedné z nich šli do vedení. Domácí však v druhé půli zabojovali a remíza je spravedlivá pro oba.

 
 
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Jednu z chyb domácí obrany zužitkovali hosté a ti tak šli do kabin spokojeněji.

Za vytrvalého deště a silného větru se v nedělním odpoledni odehrál ve Čkyni zajímavý zápas. Domácí borci, kteří chtěli doma vyhrát hostili silný celek z Vitějovic. Domácí začali se snahou útočit a zatlačit hosty na jejich polovinu. To, ale vitějovičtí rychle prokoukli a využívali výpady do domácí obrany. Několikrát se čkyňští mladíci nechali nachytat, ale Růžička v brance byl vynikající. Jenže mladicí od Volyňky jako, by to nevzali na vědomí a půl hodině hry je vytrestal Radek Doubek a hosté vedli. Tím se poločasi skončil a domácí měli o čem přemýšlet.

Druhé dějství nabídlo víc fotbalu a také branky.

Na začátku druhého poločasu domácí pokračovali s výkladní skříní v obraně a po pěti minutách této části hry Miroslav Raušer posílá hosty do dvoubrankového vedení. Až tato chvilka domácí upozornila, že takto ne. Přeskupili řady, začali hrát zodpovědně od zadu a pomalu přebírali  převahu. Domácí zatlačili na pilu a v 67. minutě se derou před branku hostí, kteří zatáhnou za záchranou brzdu v pokutovém území. Hlavní rozhodčí Zloch nařizuje pokutový kop a Michal Turek proměňuje. Je tady kontaktní branka. Domácí mladící se dostávají do hry a zatlačí Vitějovické na jejich polovinu.Hosté jsou pod velkým tlakem a vyrovnání visí ve vzduchu. Domácí pálí ze všech pozic, ale koncovka je mizerná. Přichází posledních deset minut a s ním poslední nádech, ze kterého se nakonec domácí radují, neboť v 80. minutě Josef Kuneš vyrovnal. Byl to výsledek velkého tlaku a to ještě chtěli domácí zvrátit celkový stav. Hosté se již ubránili a tak je nerozhodný výsledek spravedlivým vyjádřením sil za oba poločasy.

 
 

Ohlasy k zápasu

 
SK Čkyně B
Patrik Krull funkcionář klubu: Dnes to byl v těžkých povětrnostních podmínkách solidní fotbal. My jsme v prvním poločase špatně bránili a hosté šli zaslouženě do vedení. Druhý poločas, zeslábl vítr a trochu se vyčasilo což fotbalu pomohlo. My jsme po penaltě, která byla jasná začali hrát a dali i branky. Kdyby se hrálo ještě deset minut, tak jsme vyhráli, ale na to se nehraje a bod je zřejmě spravedlivý pro oba. Jako nejlepší hráče určuji Michala Turka od nás a Jiřího Kováře z Vitějovic.

 
 
 
 

Sestavy

 
SK Čkyně B
L. Růžička [-] - S. Koutný [-] , R. Maršák [-] , M. Miklas [-] , M. Turek [-] , Z. Stejskal [-] , J. Vondrášek [-] , V. Krull [-] , J. Sluka [-] , A. Duka [-] , J. Král [-]
 
TJ Vitějovice
L. Královský [-] - R. Černý [-] , M. Raušer [-] , J. Klein [-] , V. Ludačka [-] , R. Doubek [-] , D. Kačírek [-] , J. Kovář [-] , J. Doubek [-] , M. Mráz [-] , J. Bezděkovský [-]
 
ŽK: 87. J. Kuneš - 27. L. Královský .
 
Počet diváků: 30. Rozhodčí: ZLOCH František - STEJSKAL Jiří (N), LUDAČKA Václav (N).

 
 
 
 
1:1
(1:1)

V. Brishten 33.
43. M. Turek

 

04.11.2017 14:00

13.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

Sestavy

 
TJ Slavoj Husinec
M. Tolnaj [-] - S. Kolář [-] , M. Zelený [-] , V. Brishten [-] , R. Vítkovský [-] , I. Štangret [-] , M. Wágner [-] , M. Kolafa [-] , K. Penzenstadler [-] , E. Rauscher [-] , R. Tichý [-]
 
SK Čkyně B
L. Růžička [-] - Š. Blaschko [-] , M. Turek [-] , V. Krull [-] , J. Stejskal [-] , P. Kříž [-] , R. Maršák [-] , J. Sluka [-] , A. Duka [-] , J. Lipovský [-] , J. Král [-]
 
ŽK: 55. M. Zelený , 60. I. Štangret , 80. M. Kolafa - 17. J. Stejskal .
 
Počet diváků: 55. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - MAJER Pavel (N), STEJSKAL Josef (N).

 
 
 
 
6:1
(3:0)

V. Turek 17.
R. Maršák 23.
M. Miklas 25.
P. Kříž 49.
J. Sluka 64.J. Král 72. (p.)
79. F. Šnajdr 

12.11.2017 13:30

1.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

 

Poslední zápas podzimu na Prachaticku se hrál ve Čkyni a domácí na závěr nadělili Zbytinským půltucet

 

Branky

 
17. V. Turek , 23. R. Maršák , 25. M. Miklas , 49. P. Kříž , 64. J. Sluka , 72. J. Král (p.) - 79. F. Šnajdr

V závěrečném zápase předehrávaného prvního jarního kola ve Čkyni dominoval domácí tým.

 
 
 

Již do poločasu bylo rozhodnuto.

Zbytinští jeli od Blanice k Volyňce se snahou neprohrát. To se jim dařilo sedmnáct minut. Mladíci ze Čkyně po čtvrthodince oťukávání převzali převahu na svou stranu a v 17. minutě vsítil vedoucí branku Václav Turek a začal ofenzivu Čkyňských. Domácí získali velkou převahu a školili hosty, kteří ke konci podzimu jezdí slátání, neboť zranění do jejich řad zasáhla dost a tak jsou rádi, že to bylo poslední kolo před zimou. Ve 23. minutě Richard Maršák dává druhou branku a když po dvou minutách Miroslav Miklas přidal třetí gól, bylo po zápase. Domácí kontrolují hru a také tak končí poločas.

V druhé části domácí opět vsítili tři branky a hosté jednou korigovali

Ve 49. minutě domácí dávají čtvtý gól Pavlem Křížem a už se jen dohrává. Hosté se zatáhli a bránili seč jim zuby i nohy stačily. V 64. minutě Jakub Suka přidává pátou branku a půltucet uzavírá v 72.minutě Jaroslav Král. Domácí jsou v pohodě a potvrdili, že jsou příjemným překvapením podzimní části okresního přeboru. Poslední branku podzimu na Prachaticku střílí v 79. minutě zbytinský František Šnajdr. Tím je první část, vlastně i začátek druhé za námi. Zbytinští byť ve Čkyni vysoko prohráli mohou být s podzimem spokojeni.

  

Je konec první poloviny soutěže a těšme se na jarní část.

 


 
 

Sestavy

 
SK Čkyně B
Z. Stejskal [-] - V. Turek [-] , J. Král [-] , J. Král [-] , S. Koutný [-] , Š. Blaschko [-] , M. Turek [-] , J. Stejskal [-] , P. Kříž [-] , R. Maršák [-] , J. Sluka [-]
 
TJ Zbytiny
M. Kaczko [-] - F. Šnajdr [-] , D. Dyba [-] , L. Václavík [-] , J. Véber [-] - Š. Novák [-] , P. Lebeda [-] , V. Šnajdr [-] , M. Řehoř [-] - I. Kostik [-] , Z. Lenc [-] -
 
ŽK: 61. J. Stejskal - 55. D. Dyba , 88. V. Šnajdr .
 
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Heinzl Václav - STEJSKAL Josef (N), TUKA Luděk (N).
E-mail
Heslo
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one