Mistráky MUŽI podzim 2016

SK Čkyně

-

1. FC Netolice

                                       4:1 (2:0)

Branky:

 
5. L. Toman , 14. V. Vondrášek , 53. J. Král , 59. J. Král - 59. V. Vlášek

Sestava:

 
1. FC Netolice: T. Nárovec [-] - J. Pivoňka [-] , P. Reindl [-] , J. Lukáš [-] , D. Andres [-] (86. D. Andres [-] ) , V. Vlášek [-] , J. Urban [-] , P. Fux [-] (75. M. Rybáček [-] ) , F. Rokůsek [-] (46. P. Kvapil [-] ) , S. Šulc [-] , M. Baloušek [-]
ŽK: 4. M. Kuneš , 87. L. Toman - 56. J. Urban .
 
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ŠŤASTNÝ Petr [5.0] - SYROVÁTKA Jan, ZLOCH František

Čkyně zahájila vítězstvím. Na domácí půdě nedala šanci Netolicím

 

Čkyně: První kolo I. B třídy, sk. B, svedlo proti sobě domácí Čkyni a hosty z Netolic. Hned v prvním kole se domácí museli vypořádat s několika absencemi. Z různých příčin chyběli brankář Petr Miklas, z užšího kádru hráči Tůma, Holfeld, Kuta či Klose, dorostenci Kuneš s Fiedlerem a dlouhodobě zraněný Tesař. I tak mají domácí dostatečně široký kádr na to, aby složili silnou sestavu, a duel zvládli.

 

Hned po úvodním hvizdu byla vidět na obou mužstvech natěšenost na novou sezonu. Do prvních šancí se dostávali hosté, jejich naléhání ale končilo před vápnem na domácí obraně. K první vážnější šanci se dostali domácí, běžela 4.minuta, ve středu hřiště se dostal na míč Toman, vylepšil svou pozici a zpoza vápna vyslal dobře mířenou střelu, která vymetla levou šibenici Nárovcovy branky - 1:0.

Brzká branka dodala Čkyni klid na kopačky a ta více držela balon. Ve 20. minutě se ocitl ve velké šanci Král, domácí forvard málem nachytal Nárovce, který byl trošku venku z velké dálky, hostující brankář měl velkou práci zneškodnit tento lob na roh.

Za dalších pět minut mohl přidat druhou branku domácích Vondrášek, dobrý centr Děda mířil do vápna na Gerolda, ten poslal balon z první právě na Vondráška, jeho pokus hlavou mířil naštěstí pro hosty jen do břevna. Později se však ukázalo že se domácí záložník jen zastřeloval, ve 37.minutě našel Král ideálně Vondráška a ten už se tentokrát nemýlil, hlavou poslal domácí do dvoubrankového trháku - 2:0.

V posledních minutách zahrozili také hosté, jejich pokusy však eliminovala domácí obrana nebo s nimi brankář Kainc neměl žádný problém.

Hosté měli zřejmě v kabině důraznou rozpravu, protože do druhé půle vstoupili aktivněji. Po pěti minutách hry druhého dějství si vypracovali stoprocentní šanci, když zahrávali standardní situaci z pravé strany, k centru se dostal nejlépe Vlášek, Kainc však jeho střelu zastavil na čáře parádním semaforem. Pro domácí to zřejmě bylo varování, v 53.minutě zahrával přímák domácí Král, za přispění hostujícího obránce se míč dostal do branky - 3:0. To byla pro hosty těžká rána, platilo otřepané klišé nedáš - dostaneš.

Domácí hráli ve velké pohodě. V 59.minutě se dostal k míči Friedl, zatáhl balon do vápna a po ose na jeden dotek Friedl - Kuneš - Friedl - Král poslal poslední jmenovaný míč do prázdné branky - 4:0. Hosté se ale nevzdali, hned po rozehrávce se dostali do šance, na jejímž konci stál hostující kanonýr Vlášek, který zakončil hlavou po centru přesně - 4:1.

Po vstřelené brance Netolice ožily a na hřišti byly v tu chvíli lepším týmem. Jejich snaha ale opět troskotala na dobře hrající domácí obraně. Čkyně se ale postupně oklepala a opět se dostávala do šancí. Například Kuneš nebo Toman, oba ale svoje pokusy nevyřešili tak, aby se pohnuli se skóre. Poslední šanci měl v poslední minutě domácí středopolař Děd, jenž vyslal velmi tvrdou ránu. Pověstného „bůra“ však Netolickým nezasadil, mířil přesně do míst, kde se pohyboval brankář Nárovec.

Patrik Krull, vedoucí mužstva: „Do sezony jsme vstoupili vítězstvím na domácím hřišti proti silnému soupeři, což je paráda. Stále jsou tam ale nedostatky, čtvrthodinka po obdrženém gólu na 4:1 byla z naší strany hrozná. Kluci se ale srovnali a výsledek v klidu pohlídali. Mančaft je ve veliké pohodě, což bylo vidět už v přípravě. Je to vidět i na trénincích, kdy nás i v úterý chodí 13 a více! Nálada v kabině je výborná, jdeme dál, zápas po zápasu. V pátek míříme do Zlivi.“

SK Čkyně - 1.FC Netolice 4:1 (2:0)
Branky: 4. Toman, 37. Vondrášek, 53. a 59. Král - 59. Vlášek. Rozhodčí: Šťastný - Syrovátka, Zloch. ŽK: 2:1. Diváků: 100.

Sestava Čkyně: Kainc - Friedl, V. Turek, Chalupa, Pinke - Toman (83. J. Tůma), Děd, Gerold (73. M. Turek), Vondrášek (86. M. Miklas) - M. Kuneš, Král. Trenér Josef Kuneš.

(pk)

Zliv Čkyně 19.8.2016.jpg

                SK Zliv

-

SK Čkyně

                                            1:2 (0:1)

19.08.2016 17:00.

Gerold poslal Čkyni do vedení

Čkyně začala lépe a domácí nepustila prakticky prvních 10 minut za polovinu, útočné výpady podnikali hlavně Král, Tůma a Pinke, ale bez úspěchu. Největší šanci domácích měl Šťastný, když postupoval ze strany sám na Miklase, to běžela 15. minuta, ale nedokázal trefit branku. Hra nebyla z obou stran ideální až ve 42. minutě poslal centr do vápna Král, kde našel Gerolda a ten hlavou poslal Čkyni do vedení.

Ve druhém poločase zvonilo jedno břevno za druhým

Ve druhé půli byli lepším týmem na hřišti hosté, ve velkých šancích se ocitl Gerold, ten mířil opět hlavou dobře, ale jen do břevna. Po něm to byl Král, ten vyslal bombu na branku jen těsně nad. Další velkou šanci měl Toman, jeho střela ale skončila zase na břevně. Poté se dostali domácí ke standartní situaci, v 70. minutě ji zahrával Szabo, balon protančil skrz chumel hráčů až do Miklasovy branky - 1:1. Remízový stav nevydržel dlouho, v 74. minutě přihrál Kuneš Královi a ten přízemní střelou poslal Čkyni opět do vedení - 1:2. Deset minut před koncem mohl dát Čkyni jistotu Děd, jeho dělovku vytáhl domácí brankář Remta opět na břevno. Domácí se nadechovali k závěrečnému tlaku, jejich pokusy ale končily na obraně Čkyně. A tak po 90 minutách ukončil hlavní rozhodčí Havlík utkání za stavu 1:2. 

 

Ohlasy k zápasu

 
SK Čkyně
Patrik Krull, vedoucí mužstva: Do Zlivi jsme cestovali už v pátek s jasným cílem, neprohrát. To se nám povedlo na 100 %, ale předvedená hra měla do ideálu hodně daleko. Takový výkon by před týdnem proti Netolicím na body nestačil. Přesto musím říct, že jsme zvítězili zaslouženě, nastřelili jsme 3x břevno a po většinu zápasu byli lepším týmem. Za týden přivítáme doma nováčka soutěže z Lažiště, které porazilo Sousedovice vysoko 6:0. Na derby se musíme dobře připravit.Sestava:

Branky:

70. J. Szabó - 42. M. Gerold , 74. J. Král
SK Zliv: J. Remta [-] - J. Zrun [-] , O. Šťastný [-] , J. Szabó [-] , V. Rys [-] , J. Hrdlička [-] , M. Remiáš [-] , J. Kubeš [-] , M. Novotný [-] , L. Trnka [-] (54. J. Vondrka [-] ) , D. Ambrož [-]
SK Čkyně: P. Miklas [-] - Š. Friedl [-] , V. Turek [-] , M. Chalupa [-] , I. Pinke [-] - L. Toman [-] (89. M. Miklas [-] ) , M. Gerold [-] (77. M. Turek [-] ) , J. Děd [-] , P. Tůma [-] (46. J. Fiedler [-] ) - M. Kuneš [-] , J. Král [-]
ŽK: 39. V. Rys , 47. J. Zrun , 64. J. Szabó , 89. O. Šťastný - 35. J. Děd , 58. V. Turek , 89. M. Turek .
 
Počet diváků: 80. Rozhodčí: HAVLÍK Vojtěch - BLAŽEK Vladislav, HORA Karel.

 
 
 
 
 
 

SK Čkyně

-

FK Lažiště

 

                                      0:2 (0:1)

 

27.08.2016 17:00

3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

 
 
 

Branky:

 
 

Sestava:

 
SK Čkyně: P. Miklas [-] - Š. Friedl [-] (81. M. Turek [-] ) , V. Turek [-] , M. Chalupa [-] , I. Pinke [-] - L. Toman [-] (65. V. Vondrášek [-] ) , M. Gerold [-] (72. M. Kuta [-] ) , J. Děd [-] - M. Kuneš [-] (90. J. Tůma [-] ) , J. Král [-] - A. Klose [-] (90. P. Tůma [-] )
FK Lažiště: O. Vašura [-] - P. Holub [-] , S. Vávra [-] , P. Bízek [-] , P. Ostádal [-] - J. Turek [-] (83. M. Jedlička [-] ) , J. Albert [-] , M. Sedláček [-] , J. Macek [-] , J. Hrbek [-] (72. M. Stupár [-] ) - P. Brzobohatý [-]
ŽK: 64. J. Děd , 77. J. Král , 87. V. Turek - 31. J. Albert , 87. M. Sedláček .
 
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Ryneš Vladimír - KLÍMA Denis, TUREK Václav (N).

FK Chelčice

-

SK Čkyně

                                         1:2 (0:2)

 

03.09.2016 17:00

4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Čkyně rozhodla v Chelčicích už v první půli

 

Chelčice: Ve 4. kole zajížděla Čkyně do Chelčic, k týmu, který v loňské sezoně zakončil soutěž na 2. místě. Hosté ze Čkyně však v tomto utkání toho domácím moc nedovolili a nebýt zbytečně zahozených „tutovek“, mohl být rozdíl ve skóre daleko větší.

 

Do první velké šance se dostal ve 12.minutě čkyňský Gerold, dostal z kraje hřiště výborný centr, hlavou však mířil pouze do břevna. Za další tři minutky měli první šanci na ohrožení branky domácí, přímý kop těsně před vápnem zahrával z ideální pozice Miroslav Lang, střela však postrádala razanci i přesnost.

Ve 20.minutě zahrávali hosté rohový kop, konkrétně Král, na zadní tyči se sám zjevil Adam Klose, nová posila v řadách Čkyně, a hlavou uklidil balon do branky - 0:1. Hned za další dvě minuty se ocitl v další šanci Toman, postupoval na branku sám z boku, avšak dobře zasáhl domácí brankář Novák.

Ve 33.minutě mohl hosty poslat do dvoubrankového vedení Král, ale dobrou střelu na zadní tyč vyškrábl Novák na rohový kop. Minutu před odchodem do kabin přišel velmi důležitý moment. Akci ve středu hřiště založil Klose, našel nabíhajícího Krále, který zatáhl balon do vápna a našel před brankou volného Děda. Pro něj už nebyl problém z první poslat míč do branky - 0:2. Do kabin šli tedy zaslouženě v dobré náladě hosté.

Už před zápasem avizoval hostující Král, který přihrál na první dvě branky, zdravotní potíže, v 50.minutě přišlo tedy první vynucené střídání, do hry naskočil Michal Turek. Začátek první půle byl vlažnější, až v 63.minutě se dostali do dobré šance domácí, jejich dobrou kombinaci však ukončil pokus na Miklasovu branku.

V 68.minutě se dostali domácí opět k přímému kopu, ten zahrával Křenek a na střelu, která byla tečovaná ve zdi, už Miklas nedokázal zareagovat - 1:2. Domácí to nabudilo, ale do další vyložené šance už je obrana Čkyně nepustila. Naopak, na druhé polovině hřiště tam začal festival neproměněných šancí, postupně své jasné gólovky zahodili Klose, Michal Turek, Friedl či Toman. Čkyně si tedy zaslouženě odvezla všechny 3 body.

Příští kolo jedou Chelčice (3 body) do Lhenic (6 b). Čkyně (9 b.) přivítá v derby Volyni (10 b.)

Patrik Krull, vedoucí mužstva Čkyně: „Do Chelčic jsme jeli s cílem napravit domácí zaváhání s Lažištěm a zlepšit herní projev. To se nám povedlo. Zaslouženě jsme vyhráli, ale co my nedáme... Zápas jsme měli jasně rozhodnout už půlhodinu před koncem. V příštím týdnu nás čeká doma derby s Volyní, která zaváhala doma se Sousedovicemi.“

FK Chelčice - SK Čkyně 1:2 (0:2)
Branky: 68. Křenek - 20. Klose, 44. Děd. Rozhodčí: Šíma - Zabilka, Rothschedl. ŽK: 5:3.

Čkyně: Miklas - Friedl, Chalupa, V. Turek, Pinke (67. Kuta) – Toman (85. M. Kuneš), Děd, Kuneš, Gerold (70. Vondrášek) - Klose (89. Fiedler), Král (50. M. Turek). Trenér Josef Kuneš.

SK Čkyně

-

SK Slavoj Volyně

                               3:0 (2:0)

Čkyně připravila Volyni první porážku. Loučil se Robert Provod

 

Čkyně: Krásné sobotní slunečné odpoledne lákalo na derby dvou týmu, které jsou od sebe, jak se říká, co by kamenem dohodil. Souboj o pření příčky tabulky I. B třídy přivedl do ochozů čkyňského stadionu 250 diváků, kteří se opravdu nenudili. V zápase, který snesl vysoké měřítko kvality, viděli výhru domácích, tři branky, červenou kartu a mnoho pěkných momentů a brankových příležitostí.

 

Do zápasu také naskočil po dlouhodobém zranění Robert Provod, který se tímto rozloučil s aktivní kariérou, svých 65 minut odehrál s velkým přehledem. Přejeme mu hodně štěstí za "starou gardu" SK Čkyně! Zápas bez problémů zvládl odřídit sudí Ovčáček s kolegy na pomezích Vejčíkem a Trněným pod dohledem delegáta Šnajdera.

Do první větší šance se dostala Čkyně, ve 4.minutě dobře našel ve vápně Král osamoceného Gerolda, ten ale mířil hlavou nad Mrázovu branku. První, jak se říká tutovku, si vypracovala v zápase Volyně. V 8.minutě zmatkovala obrana domácích, ke střele se dostal Škopek, ale trefil pouze tyč Miklasovy branky! V 10.minutě zahrávala Čkyně rohový kop, k odraženému balonu se dostal domácí kapitán Václav Turek z 25 metrů trefil nádherně z voleje k tyči a poslal domácí krásnou brankou do vedení - 1:0.

V 16.minutě zahrozili hosté, k přímému kopu se dostal Němeček st., Miklas neměl problém vytěsnit tuto střelu na rohový kop. Ve 24.minutě se zahrával volný přímý kop na druhé straně, domácí Chalupa mířil dobře k tyči, ale Mráz si s tímto pokusem stačil poradit. Běžela 33.minuta a v šanci hostů se ocitnul opět Škopek, který postupoval sám ze strany na branku, jeho střela měla sice razanci, ale postrádala přesnost.

Ve 37.minutě zahrávali domácí roh, po velkém závaru ve vápně se ale nepodařilo dostat domácím nadvakrát balon do branky. Minutu před koncem prvního dějství si vybral slabší chvilku hostující kapitán Chvosta, toho využil dobře hrající Toman a pohotově se zmocnil míče, tváří v tvář Mrázovi nezaváhal a poslal Volyni do kabiny druhou branku - 2:0.

Do druhé půle naskočili aktivně domácí a fotbal si vyloženě užívali, Volyňští působili trošku odevzdaným dojmem. Výjimkou byla situace z 52. minuty, kdy z rohu hřiště zahrával přímák Němeček st., na jeho centr si naskočil Škopek, ale opět mířil vedle. V 61.minutě mohl dát "pojistku" domácích matador Kuneš po krásné kombinaci Tomana s Provodem, Mráz ho ale tváří v tvář vychytal.

Od té chvíli si Čkyně vytvořila další příležitosti, Volyně byla v tu dobu skutečně pod palbou. Za další dvě minuty se opět blýskl Mráz, bombu za vápnem z voleje vyslal k tyči Toman, hostující brankář ji ale zlikvidoval. Zakrátko zatáhl míč do vápna Provod přes dva beky, ale přihrávku po pohledné individuální akci nabíhající útočník nezachytil.

Poslední šance Volyně přišla v 70.minutě, na malém vápně se ocitnul Škopek, mířil přesně pod břevno ale tady se blýskl tentokrát domácí brankář Miklas. Za stavu 2:0 domácí výrazně podržel a sklidil za to velký aplaus od publika. To bylo ovšem od hostujícího útočníka Tomáše Škopka vše, neboť v 75.minutě zbytečně atakoval domácího brankáře Miklase a viděl druhou žlutou kartu, o kterou si už dobrých dvacet minut koledoval. Poslední hřebíček zatloukli domácí v 84.minutě, nákop za obranu zachytil Michal Kuneš, který postupoval s Michalem Turkem dva na jednoho, výbornou přihrávkou vybídl druhého jmenovaného a ten zkušeně uklidil balon do branky - 3:0.

Poslední minuty zápasu drželi na kopačkách balon domácí, mohli přidat ještě čtvrtou branku, ale to jim ovšem nezkazilo radost, která propukla po posledním hvizdu sudího Ovčáčka. Závěrečnou děkovačku si užívali jak fanoušci, kteří vytvořili krásnou atmosféru, tak celý tým. V příštím kole zajíždí Čkyně (12 bodů) za rezervou Vacova (3 b.). Volyně (10 b.) doma přivítá Lhenice (9 b.).

Patrik Krull, vedoucí mužstva Čkyně: „Dneska mám příjemnou povinnost a tou je pochválit celý tým, kdybych měl vyzdvihnout jedince tak kapitána Václava Turka, který nastartoval tým krásným prvním golem, a obrana pod jeho taktovkou opět šlapala výborně. Byli tam sice výjimky v prvním poločase, když jsme si to zbytečně komplikovali, za stavu 0:0 nastřelili hosté tyč, ale zvládli jsme to. Před nádhernou návštěvou a ve výborné atmosféře nás fanoušci hnali dopředu, zaslouženě zvítězili a fotbalem se bavili. Za týden jedeme na Vacov, kde budeme určitě chtít na dobrý výkon navázat. S aktivní kariérou se loučil náš kamarád Robert Provod, za přínos fotbalu ve Čkyni mu ještě jednou moc děkujeme!“

SK Čkyně - SK Slavoj Volyně 3:0 (2:0)
Branky: 10. V. Turek, 44. Toman, 84. M. Turek. Rozhodčí: Ovčáček - Vejčík, Trněný. DS: Šnajder. ŽK: 3:5 (V. Turek, Děd, Král - Malina, Němeček ml., Páník a Škopek 2). ČK: 0:1 (75. Škopek po 2 ŽK). Diváků: 250.

Sestava Čkyně: Miklas - Friedl, V. Turek, Chalupa, Pinke - Toman, Kuneš (88. J. Tůma), Děd, Gerold (79. P. Tůma) - Král, Provod (68. M. Turek). Trenér Josef Kuneš.

 
Zdravíme do Volyně.jpg
Vítězství.jpg

SK Vacov B

-

SK Čkyně

 

                      1        :       2  (0 : 1)

6. kolo

Středa 28. 9. 2016 16:30

Čkyně je venku zatím stoprocentní

 

Vacov: Sváteční středeční odpoledne přineslo dohrávku 6. kola I. B třídy, rezerva Vacova přivítala Čkyni. Hostující trenér Kuneš se musel obejít bez stopera Chalupy, středopolaře Děda a beka Kuty, zaskočit tak museli dorostenci a Aleš Duka ze staré gardy, nastoupil na kraji obrany a patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Domácí, kteří se třemi body už potřebovali vyhrát, využili možnosti postavit pendly z A-týmu, ani ti ale nedokázali zabránit další prohře domácího týmu.

 

Do zápasu vstoupili lépe hosté a hned v první desetiminutovce si vytvořili slibné šance, největší měl Adam Klose, z malého vápna mířil po zemi k pravé tyči, domácí obránce však stihl zasáhnout a ztečovat míč na rohový kop. V další šanci hostů se objevil Václav Vondrášek, jeho střelu ale vyškrábl domácí brankář Klas opět na rohový kop. Ve 25.minutě se k zakončení dostal na zadní tyči čkyňský matador Michal Kuneš, zachoval klid při zakončení a přesnou hlavičkou přehodil Klase - 0:1.

Domácí poté hrozili zejména dlouhými nákopy Vítovce za obranu hostů, do zakončení se však příliš nedostávali, a když už tak jejich pokusy nemířili mezi tři tyče Kaincovy branky. Největší starosti dělal obraně hostů pendl Zábranský, jeho však poctivě strážil kapitán Čkyně Václav Turek. Na konci prvního dějství si ještě jednu možnost vypracovali hosté, odražený míč po rohovém kopu výborně trefil za vápnem Toman, střelu, která letěla pod břevno, dobře vytáhl Klas zase na roh. To bylo v prvním půli vše, do kabin tak šli se zaslouženým vedením hosté.

Vstup do druhého poločasu zachytila opět lépe Čkyně. V 51.minutě přiletěl před domácí branku centr, tam se nejlépe zorientoval Václav Vondrášek a poslal hosty do dvoubrankového trháku - 0:2.

Domácí neustávali s aktivní hrou, ale slibnou šanci si ne a ne vypracovat. Až v 68.minutě, hlavní sudí uviděl ve vápně kontakt, po kterém nařídil pokutový kop, Čkyňští se hodně hněvali, naštěstí pro ně měl asistent na pomezí na celou situaci mnohem lepší výhled, už předem avizoval odkop od branky, doporučil tak hlavnímu penaltu správně zrušit.

V 78.minutě se přeci jen domácí dočkali snížení, po centru do vápna mířil Gustav Bujok přesně do černého - 1:2. Čkyně chtěla na tuto korekci skóre ihned odpovědět, sám na branku se řítil Josef Král, trestuhodně však netrefil, za další dvě minuty se octnul v té samé situaci střídající Josef Kuneš ml., vedl si však úplně stejně.

Domácí se v posledních nastavovaných 120 vteřinách nadechovali k vyrovnání, jejich pokusy ale eliminovala dobře hrající obrana Čkyně. Rozhodčí Ryneš tak ukončil utkání za stavu 1:2.

V sobotu zajíždí Čkyně k souboji o špic tabulky do Sedlce, oba týmy mají shodně 16 bodů. O den později doma Vacov přivítá v záchranářském souboji poslední celek tabulky ze Záblatí.

SK Vacov B - SK Čkyně 1:2 (0:1)
Branky: 78. G. Bujok - 25. M. Kuneš, 51. V. Vondrášek.

Připravil: Patrik Krull 

 

 

SK Čkyně

-

TJ Sokol Stachy

 

                                               1:1 (1:0)

24.09.2016 16:30

7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017Dnes jsme po velmi slabém výkonu pouze remizovali s FO Sokol Stachy 1931 1:1 (1:0) 10.Pinke - 85.Pešl
Doplatili jsme na spálené tutovky z prvního poločasu a v poločasu druhém jsme totálně odpadli, nesmyslně jsme zalezli a o vyrovnávací branku jsme si posledních 20minut koledovali. Malou utěchou je, že týmy z čela tabulky (SK Sedlec a FK Lažiště) ve svých utkáních také shodně remizovali 1:1

Branky

 
 
Sestavy
 
SK Čkyně
P. Miklas [-] - I. Pinke [-] , J. Král [-] , A. Klose [-] (72. M. Turek [-] ) , M. Gerold [-] , M. Kuneš [-] , P. Tůma [-] (79. M. Miklas [-] ) , L. Toman [-] , M. Chalupa [-] , M. Kuta [-] (46. J. Tůma [-] ) , V. Turek [-]
 
TJ Sokol Stachy
T. Sýs [-] - P. Foltýn [-] , L. Hovorka [-] (55. M. Rod [-] ) , F. Švarc [-] , P. Záleský [-] , V. Šíp [-] (79. J. Foltýn [-] ) , M. Šíp [-] , J. Pešl [-] , D. Pek [-] (46. V. Voldřich [-] ) , J. Dvořák [-] , V. Karlík [-] (76. M. Vozobule [-] )
 
ŽK: 60. V. Karlík .
 
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Šíma Václav - KOMZÁK Zdeněk, KROUTL Vít.

SK Sedlec

-

SK Čkyně

 

 

                                        2:1 (0:1)

Sedlec se výhrou nad Čkyní vyhoupl na čelo tabulky

 

Branky

 
 
Ve šlágru kola padly 3 branky. Přestože Čkyně po první půli zásluhou Chalupy vedla, neveze si ze Sedlece ani bod.
 
 
Čkyně ovládla první půli
V prvním poločase byla lepším týmem Čkyně a vypracovala si několik dobrých šancí. Obranu domácích nejvíce zlobil Král. Po 37. minutách se hostující celek dočkal, když zahrával standardku, dobrý centr poslal do pokutového území Král na Děda, ten hlavou vrátil Kuneše, který vracel opět hlavou na malé vápno Chalupovy, který poslal hosty do vedení, také hlavou - 0:1. Poločasový výsledek už Čkyně si s klidem pohlídala, dokonce mohla přidat druhou branku, ale Král v samém závěru nemířil přesně.

Čkyně nenavázala na první půli, na hřišti byli jen hráči Sedlece

Vstup do druhého poločasu byl pro Čkyni jako z hororu. Hned po rozehrávce se domácí dostali do vápna, kde nedovoleně zastavil Chalupa hostujícího útočníka a byla z toho penalta. Tu ovšem domácí kapitán Šindelář otřel jen o břevno, skóre se tak neměnilo. Hned za další minutu zahrávali domácí standardku, tu ale také neproměnili. Čkyně se z toho na pár minut oklepala, ale její výkon měl do ideálu daleko. V 55. minutě přišla vyrovnávací branka, hrubé zaspání obrany i brankáře Miklase využil domácí Staněk a vyrovnal střelou k tyči - 1:1. Hosté nesložili zbraně a chtěli si vzít vedení zpět, v 68. minutě našel Kuneš Krále, ten ovšem dobrou ránou z voleje mířil jen těsně nad domácí branku. V 72. minutě přišla největší šance hostů, tohle měla být jasný branka, Král našel na malém vápně střídajícího Kutu, ten nasměroval ve skluzu dobře míč do branky, jenomže na čáře neskutečně zasáhl domácí brankář Benda a dá se říct, že tady se lámal chleba. Domácí se dostali v 82. minutě do přečíslení 3 na 2, na konci akce stál domácí Borovka, který vystřelil domácím výhru 2:1. 
 


 

Ohlasy k zápasu

 
SK Čkyně
Patrik Krull, vedoucí mužstva: Do Sedlece jsme jeli bojovat přímo o špici tabulky, před zápasem jsme měli cíl bodovat. Po prvním poločasu jsme chtěli jasně vyhrát, ale po tom druhém bychom byli šťastní za bod. To co jsme předváděli ve druhém dějství, to nemělo s fotbalem nic společného, hrubé chyby, vůbec jsme nenavázali na dobrou první půli a domácím to hodně zjednodušili. Se Sedlece tak odjíždíme s prázdnou, za týden nás čeká doma Vlachovo Březí, kde budeme mít jasný cíl, zlepšit hru jak tomu bylo v předchozích utkáních, vyhrát a udržet krok s čelem tabulky. V této soutěži není žádný suverénní tým, jak tomu i v předešlých letech bylo a ztrácet body může každý a všude.
 
 
 
 

Sestavy

 
SK Sedlec
J. Benda [-] - J. Staněk [-] (71. J. Tůma [-] ) , V. Šindelář [-] (79. L. Bašar [-] ) , M. Chromý [-] , M. Pešek [-] (65. K. Pekař [-] ) , J. Zíka [-] , P. Borovka [-] , J. Koch [-] , M. Bláha [-] , M. Pešek [-] (81. L. Hovorka [-] ) , K. Michalec [-]
 
SK Čkyně
P. Miklas [-] - J. Král [-] , A. Klose [-] (83. M. Turek [-] ) , M. Gerold [-] (69. V. Vondrášek [-] ) , M. Kuneš [-] (84. J. Tůma [-] ) , J. Děd [-] , A. Duka [-] , L. Toman [-] (63. M. Kuta [-] ) , M. Chalupa [-] , V. Turek [-] , Š. Friedl [-]
 
ŽK: 54. M. Chromý - 31. J. Děd , 46. M. Chalupa .
Hráči zápasu: J. Benda , J. Staněk .
 
Počet diváků: 75. Rozhodčí: Mráz Marek [6.0] - MAREK Vladimír, ZÍKA Jan (N).

 

SK Čkyně

-

FC Vlachovo Březí

 

 

                                       0:0 (0:0)

 

08.10.2016 16:00

9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Sestavy
 
SK Čkyně
P. Miklas [-] - J. Král [-] , A. Klose [-] (78. M. Turek [-] ) , M. Gerold [-] (46. M. Kuta [-] ) , M. Kuneš [-] , J. Děd [-] , A. Duka [-] , L. Toman [-] (77. P. Tůma [-] ) , M. Chalupa [-] , V. Turek [-] , Š. Friedl [-]
 
FC Vlachovo Březí
M. Uher [-] - M. Zámečník [-] (46. F. Daniel [-] ) , R. Lauda [-] , P. Dejmek [-] , R. Kalčík [-] - M. Hojdekr [-] , A. Dejmek [-] (87. T. Križaník [-] ) , J. Hubáček [-] , L. Martínek [-] - A. Kravčenko [-] , D. Nosek [-] -
 
ŽK: 54. A. Duka , 75. M. Kuta , 76. L. Toman - 84. J. Hubáček .
 
Počet diváků: 101. Rozhodčí: Ondra Milan - HNILIČKA Jaroslav, GRANEC Libor (N).

FC WESTRA Sousedovice

-

SK Čkyně

                                          0:1 (0:0)

Branky

 
47. M. Gerold
Čkyně zvládá venkovní zápasy skvěle, kromě Sedlece porazila všechny soupeře venku. Bylo tomu tak i v Sousedovicích.

Domácí neproměnili jasnou tutovku

Do Sousedovic odjížděla oslabená sestava Čkyně s jasným cílem, odvézt alespoň bod. Před zápasem měli oba soupeři shodně 17 bodů, takže se dal očekávat zajímavý fotbal. V prvních minutách utkání měli více na kopačkách balon hosté z Čkyně a Sousedovice do ničeho nepouštěli, šanci na vstřelení branky měl na hlavě hostující Michal Kuneš, ale nemířil přesně. Obraz hry se začal měnit asi po 15. minutách, kdy postupně přebírali zápas do rukou právě domácí, kteří si vytvořili v prvním dějství hned několik slibných šancí. Po nedorozumění obrany hostů mířil domácí útočník vedle. Výhodu volného přímého kopu z výborné pozice domácí také nevyužili a nastřelili jen břevno. V závěru poločasu neproměnili domácí jasnou tutovku, kdy na domácího hráče zívala prázdná klec, kterou z voleje ani netrefil. To při hostech stálo velké štěstí, měli si tak o přestávce v kabině co říct.

Michal Gerold rozhodl o osudu utkání

Do druhého poločasu nastoupila úplně vyměněná Čkyně, hned ve 47. minutě zatáhl po lajně balon dorostenec Fiedler, našel přesným centrem Michala Gerolda a ten hlavičkou k tyči poslal hosty do vedení - 0:1. Branka hosty nakopla a byli to právě oni, kdo vládnul na hřišti. Domácí tým úvodní branka srazila na kolena a jejich pokusy končili většinou ještě před vápnem, kde je eliminoval dobře hrající celý tým hostů. Čkyně se nikam nehnala, přesto si nějaké šance vytvořila, Fiedler nastřelil z vápna v 70. minutě pouze tyč Šilhanovy branky, v 80. minutě unikal  dorostenec Josef Kuneš, ale klouzavý terén mu neumožnil vstřelit branku. Do zajímavé šance se dvě minuty před koncem dostával také dorostenec, střídající Tomáš Had, ale ani on nepohnul s ukazatelem skóre. Závěrečné vteřiny už si Čkyně pohlídala. Domácí doplatili na neproměněné šance z první půle, za druhou půli ale Čkyně zaslouženě vyhrála a odčinila tak zaváhání z minulého týdne, kdy jen remizovala doma s Vl. Březím. Za týden jedou Sousedovice (17b.) do Lhenic (16b.). Čkyně (20b.) doma přivítá ve šlágru kola Blaník Strunkovice (21b.)

 

Ohlasy k zápasu


SK Čkyně
Patrik Krull, vedoucí mužstva: Do Sousedovic jsme jeli s oslabenou sestavou, chyběli nám Klose, Kuta, Toman, Tůma a další. Šanci tak dostali dorostenci, kteří nezklamali a podali solidní výkony. První poločas byl z naší strany velmi špatný, hlavně v obrané fázi a středu hřiště. V kabině jsme si to vyříkali a znovu jsme si řekli, co jsme sem přijeli hrát. Druhá půle už byla úplně o něčem jiném, zápas jsme zvládli hlavně takticky a za druhou půli jsme si vítězství zasloužili. Nutno říct, že při nás na začátku utkání stálo štěstí... konečně taky. Za týden máme doma silné Strunkovice, na zápas se musíme důkladně připravit.
 

           SK Čkyně

-

TJ Blaník Strunkovice

 

                                        2:1 (0:1)

22.10.2016 15:30

11.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Čkyně doma otáčela proti Strunkovicím

 

Branky

 
51. M. Gerold , 80. I. Pinke (p.) - 15. I. Šimčík
V přímém souboji o špic tabulky se utkali na Čkyňském hřišti domácí SK a hostující Blaník Strunkovice, oba týmy před zápasem avizovali absenci některých hráčů, na domácí straně chyběli pro zranění Král, Chalupa, Pavel Tůma, Josef Kuneš ml. a vykartovaný Fiedler. Postavení v tabulce měli lepší hosté s 21 body, domácí měli na svém kontě bodů 20. Od prvních minut se bylo na co koukat, domácí na soupeře ze Strunkovic v prvních minutách vlétli ale branky se jim vstřelit nedařilo.
 

Šimčík poslal hosty do vedení

Hned po rozehrání se do útoku dostali domácí, Toman zatáhl balon po lajně, poslal centr na zadní tyč, kde byl připravený Gerold, byl z toho jen rohový kop. Podobné akce se opakovali v následujících 5 minutách na téže straně ještě dvakrát, po třetím rohovém kopu v 6. minutě se dostal k odraženému balonu domácí Friedl, z voleje vyslal bombu na branku kde ale nalezl připraveného brankáře Vášu, který opět tahal balón na rohový kop. Čkyně tedy do zápasu vstoupila velmi aktivně a ukazovala, kdo je tu doma. Ve 15. minutě se hosté poprvé dostali k ohrožení branky, hrubá minela domácích poslala Šimčíka samotného na branku, ten si poradil zkušeně a míč uklidil k tyči Miklasovy branky - 0:1. Domácí toto srazilo na kolena a začali se trápit, šance si stále vytvářeli, hnali se za vyrovnáním, ale finální fáze byla mizerná. Strunkovice se prezentovali taktickou hrou a vyčkáváním na brejky, což jim za daného stavu vyhovovalo. Dobrou šanci si vytvořili ještě hosté v prvním poločase, ránu z 20 metrů výborně vytáhl Miklas na rohový kop. 

Strunkovice v poslední minutě nastřelily břevno

V poločasové přestávce si určitě tak oba týmy měli co říct. Domácí se nepřestávali hnát za vyrovnáním, povedlo se to ale paradoxně hostům, v 51. minutě poslal před branku střílený centr domácí kapitán Václav Turek a hostující kapitán Václav Beneš uklidil nešťastně balon do svojí branky tak dobře, že na to brankář Váša nestihl zareagovat - 1:1. V 57.minutě se na branku řítil domácí Kuneš, dokázal dostat balon k Michalu Turkovi, ten tvrdou ranou zkoušel vše prostřelit, ale nepovedlo se mu to. Domácí byli od vyrovnání na koni a hostům toho moc nedovolovali, sami si vytvářeli dobré šance, ale žádná se neujala. Rozhodující okamžik utkání se odehrál v 78.minutě, Jan Tůma se dostával do útoku, hostující kapitán Beneš zahrál na zemi evidentně rukou čímž zabránil Tůmovi k dosažení branky, rozhodčí Škuthan po poradě s AR2 – Hanou Ambrožovou nařídil pokutový kop pro domácí, ti kopali penaltu v soutěžním zápase téměř po roce. Balon si postavil stejně jako před rokem Imrich Pinke a zkušeně penaltu proměnil - 2:1. Domácí se už soustředili v posledních minutách na udržení vítězství. Strunkovice si však ještě jednu gólovku vytvořily, těsně před vápně zahrávali v 90. minutě přímý kop, zeď byla rozestavená tak, že domácí brankář neměl šanci nic vidět, pouze slyšel, jak se rozeznělo břevno jeho branky. To bylo v tomto vyhroceném utkání vše, domácí tak v tabulce přeskočili Strunkovický Blaník.

Ohlasy k zápasu  
SK Čkyně
Patrik Krull, vedoucí mužstva: Jsem rád, že jsme to dneska urvali, po celý zápas jsme byli lepším týmem, hosté ohrozili naši branku maximálně třikrát. My se tlačili dopředu, ale trošku nás psychicky srazila ta branka na 0:1 kterou jsme si bohužel dali prakticky sami. Dokázali jsme se ale zvednout, zápas otočit a po zásluze vyhrát, za to chci klukům poděkovat, bylo tam vidět nasazení a bojovnost až do posledních minut. Za týden hrajeme opět doma, přijedou Lhenice, rozhodně nás nečeká nic jednoduchého!

 
 
 
 
 
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Škuthan Jaroslav st. [4.7] - RYNEŠ Vladimír, AMBROŽOVÁ Hana.

   SK Čkyně

-

SK Lhenice

                                     1:0 (0:0)

29.10.2016 14:30

12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Branky

53. M. Chalupa
 
Sestavy
 
SK Čkyně
P. Miklas [-] - A. Duka [-] , V. Turek [-] , M. Chalupa [-] , I. Pinke [-] - M. Gerold [-] (55. M. Kuta [-] ) , A. Klose [-] (67. J. Tůma [-] ) , J. Děd [-] , L. Toman [-] (85. V. Placek [-] ) - M. Kuneš [-] , J. Král [-] (11. M. Turek [-] ) -
 
SK Lhenice
R. Suchý [-] - M. Sedlák [-] , M. Mahák [-] (82. P. Starý [-] ) , J. Schön [-] , J. Mrkvička [-] (67. M. Sedlák [-] ) , J. Beran [-] , D. Trojan [-] , J. Růžička [-] , V. Pilát [-] , L. Kopf [-] , R. Sura [-]
 
ŽK: 81. M. Turek , 83. J. Tůma . ČK: 89. I. Pinke - 89. R. Suchý .
 
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Vejčík Vít - PEČENKA Miroslav, PÁNEK Milan.

   TJ Sokol Záblatí

-

SK Čkyně

 

                                   0:0 (0:0)

 

5.11.2016 10:30

13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Čkyně v Záblatí překvapivě remizovala

 

 

V Záblatí se zrodilo největší překvapení tohoto kola. Silná Čkyně nedokázala tady vstřelit branku, a tak si odváží pouze jeden bod.

Gerold trefil tyč

Ve 13. kole hostilo domácí Sokol Záblatí SK Čkyně. Papírovým favoritem byli hosté. V prvním poločase byli lepším týmem a vypracovali si několik slibných šancí. Po dvou měli Jan Děd s Michalem Kunešem, největší měl Michal Gerold, když nastřelil hlavičkou brankovou konstrukci domácích. Na hřišti to byl boj a rozhodně to nevypadalo že se střetávají dva týmy z opačných vod tabulky. Padesát diváků, co se přišlo podívat na stadion do Záblatí moc zatím potěšeno nebylo. Do kabin se šlo za stavu 0:0.

Miklas vytáhl perfektní zákrok

Do druhého poločasu nastoupilo opět lépe mužstvo Čkyně, ale to trvalo pouhých 10 minut. Od té doby byly lepší domácí, největší šance domácích přišla v 75. minutě, rána domácího hráče mířila na zadní tyč, kam se skvěle natáhl brankář Čkyně Petr Miklas. Poté to byl opět remízový zápas, ačkoliv se oba týmy snažily, tak dneska ne a ne branku vstřelit. Remízový zápas ukončil rozhodčí Milan Pánek, který utkání zvládl skvěle, jeho asistenti byli Vladimír Marek a František Zloch, delegátem byl Josef Šafránek. Úroveň zápasu byla podprůměrná, dáno také marodkou Čkyně, za kterou musel být na střídačce i trenér Josef Kuneš.
V příštím kole jede Čkyně bojovat o body do Netolic. Záblatí opět doma se pokusí urvat body proti Lhenicím.


 

Ohlasy k zápasu

 
SK Čkyně
Patrik Krull, vedoucí mužstva: Měli jsme obrovský problém se sestavou, máme zraněné, vykartované, navíc nám na stejno hrál dorost, kterých také bylo poskromnu, takže jsme krom Tůmy nemohly využít ani kluky co za nás pravidelně chodí. Na lavičce byl akorát Friedl a připraveni byli Václav Turek st. a trenér Josef Kuneš st. I přesto jsme jeli do Záblatí s jasným cílem zvítězit. Bohužel se nám to nepovedlo a sehráli jsme průměrný první poločas a podprůměrný druhý, s tím se vyhrávat nedá a remíza, musím sportovně uznat, je po dobrém výkonu domácích spravedlivá. Po podzimu máme 27 bodů, oproti loňsku, kdy jsme měli bodů 14 je to dobrý podzim. Za týden jedeme do Netolic, budeme si určitě chtít zpříjemnit dokopnou a přezimovat s 30 body.
 
 
 

Sestavy

 
TJ Sokol Záblatí
A. Kuttenberg [-] - M. Janošťák [-] , J. Nerad [-] (70. V. Sova [-] ) , P. Hrabák [-] (46. M. Kolafa [-] ) , T. Had [-] , V. Janoušek [-] , A. Černý [-] (82. V. Rosenbaum [-] ) , D. Lachkovič [-] , J. Sarauer [-] (79. P. Halounek [-] ) , F. Kolda [-] , M. Grametbauer [-]
 
SK Čkyně
P. Miklas [-] - M. Chalupa [-] , V. Turek [-] , J. Tůma [-] - L. Toman [-] (71. Š. Friedl [-] ) , J. Děd [-] , M. Gerold [-] , M. Kuta [-] - M. Kuneš [-] , M. Turek [-] - P. Tůma [-]
 
 
Počet diváků: 50. Rozhodčí: PÁNEK Milan - MAREK Vladimír, ZLOCH František.

 
E-mail
Heslo
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one