Rozhovor s hráči kola

Hráčem 12. kola, 1.B třída sk. B, se stává...

Datum kola: 30.10.2016

 

Výsledky hlasování


Martin Chalupa

44%
Krajní obránce a pokladník SK Čkyně.
Gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zajímalo by mě, jaký byl zápas proti Lhenicím z tvého pohledu?
Děkuji. Za vítězství v anketě vděčím všem, kteří mě podpořili a poslali mi hlas - rodině, spoluhráčům, přátelům. Utkání proti Lhenicím jsme měli od začátku pod kontrolou, hosty jsme do vyložených šancí nepouštěli. S čím se však poslední zápasy trápíme, je produktivita. Na každou branku se hrozně nadřeme. Naštěstí jsme tam tu jednu dotlačili a mohli tak ze zápasu odcházet spokojeni se třemi body.
Jako obránce jsi vstřelil vítězný gól, popsal bys nám tu gólovou situaci?
Již v prvním poločase jsme zahrávali několik rohů, nedařilo se nám z nich ale vytvořit nějakou zajímavější šanci. Až ze začátku druhé půle si vzal míč k rohovému praporku Adam Klose a nádherným balonem mě našel na úrovni malého vápna. Mně se podařilo míč trefit k tyči mimo dosah brankáře a mohli jsme se tak začít radovat.
Již potřetí v řadě Čkyně vyhrála hráče kola a pomyslný hattrick jsi završil ty jako pokladník týmu, budeš mít zato vyšší sazbu?
Je to tak, myslím si, že to o našem mančaftu něco vypovídá. Nejsme jedna parta jenom na hřišti, ale také mimo něj. A tak bereme vážně i vzájemnou podporu v anketě. Zkrátka rádi vyhráváme. Když vezmu v potaz, jak kluky ohledně zapisování všelijakých pokut nešetřím, tak si za hráče kola musím určitě také naúčtovat tučnější penále. (úsměv)
Je pravda, že jsi největší tahoun v hospodě z týmu?
O tom nic nevím. (smích) Samozřejmě ke každému zápasu patří dobrá večeře, vychlazené pivko a v případě úspěchu na hřišti i nějaká ta kořalka. Jak už jsem se ale zmínil, vše je dané hlavně tím, jakou máme perfektní partu. Pak si člověk ten fotbal a vše kolem něj užívá úplně jinak.
Dozvěděl jsem se, že jste i nejvyšší hráč v týmu, kolik teda měříš?
Ano, nejvyšším hráčem jsem, měřím 193 cm. I proto jsem rád, že se konečně začínám prosazovat hlavou při útočných standardkách. S mojí výškou by to měla být povinnost.
Kdo tě přivedl k fotbalu? A kde všude jsi hrál?
Když mi bylo 7 let, přivedl mě taťka na můj první trénink. Neměl to se mnou ale vůbec lehké, ze začátku jsem vzdoroval a na fotbal chodil nerad. Brzy jsem však zjistil, jak mě baví a dnes jsem rodičům vděčný za to, že to se mnou tenkrát nevzdali. Poděkovat také musím trenérovi a zároveň sousedovi v jedné osobě Václavu Turkovi st., který byl mým trenérem od přípravky, přes žáky až po několik sezon v mužích. Hlavně pod ním celá moje generace fotbalově vyrostla. Celý život hraji doma ve Čkyni. Výjimkou jsou pouze 4 roky v žácích, kdy jsme byli spojeni s Vimperkem a hráli tam.
Jaké je tvoje oblíbené číslo dresu? Jaké nosíš teď?
Vlastně ani nevím, s jakým číslem jsem začínal v přípravce. Od dorostu však pravidelně nastupuji s číslem 6 to se také stalo postupem času mým oblíbeným.
Máš nějaké další koníčky?
Především sport. Ať už přes léto ve Čkyni poslední leta oblíbený tenis, tak v zimě hokej nebo futsalový turnaj ve Vimperku, kterého se každoročně účastníme. A když už nesportuji sám, tak si rád odpočnu u FIFY na Playstationu.
V příštím kole jedete do Záblatí, co tam očekáváte?
Při pohledu do tabulky by se zdálo, že to pro nás musí být jasná záležitost. S tím však do Záblatí nesmíme přijet. Chce to začít zodpovědně hned od začátku, jako každý jiný zápas.
Jsi pro to, aby se jarní kolo předehrávalo a hrálo se v listopadu a pak se čekalo až do dubna?
Záleží hlavně na počasí. Pokud bude ještě příznivé a bude v pořádku i terén, pak v listopadové předehrávce nevidím problém. V opačném případě bych ale nechal zápasy na jaro, na rozoraných hřištích totiž častokrát ani nerozhoduje fotbalovost a kvalita celků.
Tak to bude vše, děkuji, ať se daří.
Také děkuji.

Doufám, že si ještě jednou zahraju s Martinem Šípem, přeje si hráč kola Jan Děd

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal opět čkyňský hráč, tentokrát středopolař Jan Děd, který v pondělí oslavil své jednačtyřicáté narozeniny. 

Gratuluji ti k vítězství v naší anketě a hned ze začátku se musím zeptat na trochu horší věc. Jak si viděl ty ten penaltový zákrok, když hlavní rozhodčí signalizoval faul na Václava Beneše, ale pomezní rozhodčí Ambrožová celou situaci otočila a díky ní jste kopali pokutový kop?
Děkuji, opravdu nevím, čím jsem si to zasloužil (úsměv). K inkriminované události asi tolik. Především si celou situaci zkomplikoval sám hráč. Měl tolik času a míč pod kontrolou, že si mohl vybrat celou řadu řešení. On se rozhodl sám vyvézt míč jako poslední hráč, navíc ve vápně a ke konci zápasu. Ztratil kontrolu nad míčem a zkoušel si vymodlit faul. Už v prvním poločase to takhle několik zkusil a rozhodčí mu to pískal. Tentokrát ne a podle mého názoru to bylo posouzeno správně. Náš hráč ho napadal a aspoň podle mě se nemůže poslední hráč spoléhat na rozhodčího, že to za něj vyřeší a pískne mu faul-navíc podle mě to evidentní faul nebyl. Poté zalehl míč a zabránil rukou ve vápně na míči pokračovat našemu hráči ve hře-co dodat. Rozhodčí pískl, ale podle mě nepískal faul, jak uvádíte. Já se v té době nacházel na úrovni hlavního rozhodčího. Pískl až když hostující hráč ležel s míčem někde pod tělem. Pomezní mu dopřesnila, že hostující hráč zahrál rukou a simuloval co jsem zaslechl. Takže kuriózní, ale podle mě správně odpískaná penalta. Ale každý na to má asi jiný názor. Nicméně jak jsem říkal, hostující hráč mohl dělat v podstatě cokoliv, ale vybral si špatné rozhodnutí.
Jak bys popsal svůj výkon?
Tak snažím se v každém utkání být důrazný, vyhrávat osobní souboje a prostě ve středu pole, jak se říká soupeře přetlačit. To se myslím povedlo. Góly se zde ode mne nečekaj (úsměv). Jeden takový souboj mě ze Strunkovicemi stál 3 stehy ve tváři nad levým okem. Ale musím říci nezaviněně.
Jak jste spokojeni s dosavadní čtvrtou příčkou?
Abych řekl pravdu, já tabulku moc nesleduji. Jsme fakt čtvrtí? Ale vážně, má to pak vliv na dobrou partu a náladu v týmu. Máme ve Čkyni spoustu mladíků a jsme schopni, pokud se někdo zraní zase doplnit což je velké plus v této soutěži.
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
Asi taťka. V 6 letech jsem se přišel ve Čkyních poprvé podívat na trénink a od té doby už jsem ze hřiště neslezl (úsměv). Musím říci, že jsem fotbalovou radost rozdával ve Čkyni, Vacově, Prachaticích a ve Vimperku. A pár let jsem byl legionář v Německu a Rakousku.
Se kterým hráčem za celou kariéru se ti hrálo ve středu zálohy nejlépe?
Bylo jich hodně, takže jmenovat někoho konkrétně nemůžu. Doufám ale, že si ještě někdy zahraji s takovým "plejerem" jako je Martin Šíp (Sokol Stachy) (úsměv). Slíbili jsme si to tak uvidíme... Třeba i ve staré gardě.
Chodíš pravidelně na tréninky?
Ano, pokud mohu. Já osobně jsem typ hráče, že pokud vynechám pár tréninků jsem poloviční. A mrzí mě, pokud se právě nesejdem. Pak jdu sám běhat a zajdu i do posilovny. Prostě pořád se snažím v mém věku udržovat.
Přemýšlel si o tom, že bys jednou začal trénovat?
A jéje (úsměv). To už tady bylo přece. Ve Vimperku jsem v 38 letech měl zranění křížových vazů a po operaci jsem pomáhal jako trenér ve Vimperku.... Zatím občas pomohu ve Čkyni Josefovi s tréninkem, když pracovně nemůže. Až přestanu hrát, tak možná.
Kdo si myslíš, že vyhraje na podzim v naší soutěži tabulku střelců?
Těžko říci. Možná T. Kučera, ale nevím jak je na tom zdravotně. Možná M. Sedláček-rychlý a chytrý hráč, který by měl hrát asi vyšší soutěž a ne v Lažišti. Ale přál bych to i J. Němečků, který dlouhodobě ukazuje, že je kanonýr. R. Žurek se mi nezdál u nás úplně v pohodě zdravotně, ale kdyby byl fit, tak je také velký kandidát. Ovšem kdybyste se mi zeptali, kdo bude ze statistik největší hříšník-žluté karty, myslím, že mám velkou šanci na podzim být na bedně :-)
Kterému fotbalovému klubu fandíš?
U nás odmalička Spartě a v zahraničí Bayernu Mnichov a Newcastlu United.
Nyní vás čeká zápas proti Lhenici, s čím do zápasu půjdete?
Já osobně se třemi stehy nad okem (úsměv) Ale určitě předvést co nejlepší týmový výkon, nasazení. Uvidíme.
Sleduješ naše webové stránky?
Ano sleduji a chválím.
Tak to bude vše, děkuji, ať se daří.
Děkuji a Vám také.

Hráčem 10. kola, 1.B třída sk. B, se stává...

Datum kola: 16.10.2016

 

Výsledky hlasování


Pavel Tůma

44%
Dorostenec Čkyně podal v minulém kole skvělý výkon proti silným Strunkovicím.

Nevzpomínám si, kdy jsem naposledy umýval nádobí, směje se hráč kola Pavel Tůma

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal levý záložník Čkyně Pavel Tůma. 

 
Gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zajímalo by mě, jaký byl zápas proti Sousedovicím z tvého pohledu?
Nejdříve bych chtěl poděkovat všem, kteří mi poslali hlas. Bez jejich podpory bych toto ocenění nezískal. Je to pro mne velká čest vyhrát tuto anketu v mých 17 letech. K zápasu v Sousedovících – byl to hodně vyrovnaný zápas. Míč drželi spíše Sousedovičtí, kteří nás v některých částech zápasu přehrávali. Musím uznat, že jsme v některých situacích měli i štěstí. Nakonec však rozhodly naše rychlé protiútoky.
Jak bys popsal svůj výkon?
Chvíli mi trvalo, než jsem se v zápase rozehrál. Zápas byl náročný na fyzickou kondici. Poté, co se mi povedlo několikrát vybojovat míč a úspěšně ho rozehrát, jsem si utkání začal užívat. Jsem rád, že po jednom takovém vybojování míče a rozehrání padla naše vítězná branka. Doufám, že se trenérovi moje hra líbila. Nejdůležitější byl však samozřejmě náš týmový výkon, zakončený vítězstvím.
Jsi ještě mladý hráč. Plánuješ do budoucna výkonnostní posun a zkusit si fotbal na vyšší úrovni?
Tohle je dost složitá otázka. Do budoucna nemohu vyloučit vůbec nic. Sice budu ještě v příští sezóně dorostenec, přesto bych se chtěl už nyní chytit v dospělém fotbale a hrát co nejlépe. Pak se uvidí.
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
K fotbalu mě dovedli rodiče. Přivedli mne na první tréninky doma ve Čkyni. Poté jsem šel hrát do Strakonic krajský přebor, kde jsem prošel skoro celou mládeží. V mých 14 letech si mne vyhlédl ligový FC Písek. Tam jsem hrál žákovskou a pak také dorosteneckou ligu. Dost se mi tam dařilo a pravidelně jsem byl v jihočeských krajských výběrech. Nejraději vzpomínám na svou účast na mezinárodním turnaji v ruském Jekatěrinburgu. Kvůli vleklým zdravotním potížím jsem se rozhodl jít hrát domů do Čkyně.
Na jaké pozici nejraději na hřišti nastupuješ?
Na krajní záloze. Umím hrát také střed zálohy nebo i útok. Pro hráče je vždy lepší, když umí více postů. Má pak větší šanci se v týmu prosadit. Osobně mi ale nejvíce sedí krajní záloha. Mám rád, když si mohu míč chvilku podržet a něco s ním vymyslet.
Víš pokolikáté jsi nastoupil za mužstvo mužů?
V soutěžních zápasech to bylo moje páté utkání za muže. Užívám si každý zápas v téhle kategorii a věřím, že mi co nejvíce zápasů, odehraných za muže, pomůže v mém fotbalovém růstu. Jsou to pro mne velké zkušenosti a také motivace se dál zlepšovat.
Máš oblíbeného fotbalistu?
Odjakživa jsem měl rád záložníky. Dost jsem obdivoval Pavla Nedvěda a nebo také Davida Beckhama. Líbil se mi jejich styl hry a kopací technika. Oba byli vždy tahouni svého mužstva a také rozhodovali zápasy.
Jaké máš koníčky?
Často a rád cestuji a fotím.
Který filmový žánr vyhledáváš?
Asi nejčastěji komedie. Moc na filmy nekoukám. Nejčastěji se u nás doma sleduje fotbalová Liga mistrů.
Kdy jsi naposledy umýval nádobí?
To si teď moc nevzpomínám. (smích) Počítám, že až tenhle článek bude číst moje rodina, tak ho asi budu umývat pravidelně. (smích)
Sleduješ naše webové stránky?
Sleduji je pravidelně. Je super, že existují takovéhle reporty ze zápasů a hodnocení hráčů. Pro všechny je to velká motivace se dostat do sestavy kola.
Tak to bude vše, děkuji, ať se daří.

Hráčem 26. kola, 1.B třída sk. B, se stává...

Datum kola: 19.06.2016

 

Výsledky hlasování


Michal Turek

48%
Opora Čkyně sestřelila Bělčice dvěma góly a přispěla k výhře svého týmu.

Jsem odmalička sparťanem, říká hráč kola Michal Turek

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Michal Turek ze Čkyně, jeho tým v minulém kole porazil Bělčice v přímém souboji o čtvrté místo. Vstřelil dvě branky ze tří. S vítězným hráčem si nyní můžete přečíst rozhovor.

 
 
Michale, gratuluji k vítězství, jak jste se dozvěděl, že jste v sestavě kola? Byl jste překvapený?
Děkuji Vám. Hned po zápase mě náš vedoucí Patrik Krull varoval, že mě sem bude tlačit. Takže jsem moc překvapený nebyl. Ale samozřejmě to potěší.
Jak byste popsal svůj výkon proti Bělčicím
V prvním poločase se mi má hra líbila. Nekazil jsem a hrálo se mi dobře. Druhá půle už ode mě byla línější a udělal jsem pár zbytečných ztrát. Musím pochválit Aleše Holfelda. Náš navrátilec ze Švédska se mnou nastoupil na hrotu a byla z toho vynikající spolupráce.
Který z těch dvou gólů se vám líbil nejvíce?
Oba dva góly měly svoje kouzlo,  ale na ten první jsem asi o trochu pyšnější. Přece jenom byl vítězný.
Věřil jste si potom na hattrick?
Nad tím jsem na hřišti nepřemýšlel. Snažil jsem se prostě jen dál hrát co nejlépe. I když k hattricku jsem měl blízko, když mě ve vápně našel soupeř a já to zazdil.
Jak budete hodnotit letošní sezónu?
Z pohledu týmu je čtvrté místo hezké. Těch bodů mělo být ale daleko víc. Z mého pohledu to nebyla žádná sláva. V zimě jsem marodil a přišel o soustředění. To na mě bylo znát. Navíc přes týden jsem v Praze, takže trénuji jen v pátek. Doufám, že na další sezonu budu připraven lépe.
Kdo se stará o náladu v kabině?
U nás je to samá sranda. Vtipálků je nás v týmu někdy možná až moc. Já ale určitě nejsem ten, kterému by to vadilo. Největší showman je asi Martin Chalupa. S ním je i nástup před zápasem kolikrát velká sranda.
Kdo vás dovedl k fotbalu? A kde všude jste působil?
K fotbalu mě dovedl můj otec Václav. Rodiče nejen do mé fotbalové budoucnosti investoval spoustu času a úsilí. Za to jim patří velké dík. Zahrál jsem si tři roky krajský přebor žáků ve Vimperku. Rád na to vzpomínám
Máte svého oblíbeného fotbalistu?
Vždy jsem měl rád kreativní záložníky. Nejraději mám Rosu.
Kterému fotbalovému klubu fandíte?
Jsem od malička sparťan. Dřív mě tam bral táta. Poslední dva roky co jsem v Praze, tak navštěvuji Letnou často
Komu nyní přejete vítězství na Euru?
Rád bych tam viděl Chorvatsko nebo Anglii.
Prozradíte nám, jak budete přes léto relaxovat?
Určitě s přáteli. Rádi si zajdeme na tenis, dáme k tomu pivko a trochu toho zeleného do papírku. Na to se těším moc.
Jaké máte koníčky?
Tak určitě fotbal. Rád mám tenis, stolní fotbálek a v zimě snowboard.
Sledujete naše webové stránky?
Sleduji, hlavně report o našem utkání. Je fajn, že něco takového funguje. Přidává to na radosti ze hry.
Děkuji za rozhovor, ať se daří.
Také děkuji. Vám přeji také mnoho úspěchů.

Hráčem 15. kola, 1.B třída sk. B, se stává...

Datum kola: 02.04.2017

 

Výsledky hlasování


Michal Gerold

39%
Střední záložník SK Čkyně.

Lažišti máme co vracet, doufám, že je necháme za námi, říká Michal Gerold

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal šestadvacetiletý záložník, za poslední roky se stal nedílnou součástí „A“ týmu Čkyně.

 
Gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zajímalo by mě, jaký byl zápas proti Zlivi z tvého pohledu?
Děkuji, z mého pohledu to bylo velmi těžké utkání, Zliv hrála velmi dobře, myslím že nepatří do spodních pater tabulky, ale zápas jsme zvládli lépe my a jsem za to rád že body zůstali u nás.
Zkus nám popsat góly, které jsi o víkendu vstřelil, měl jsi šanci dát i hattrick?
První branku jsem dal hlavou z malého vápna, dostal jsem výbornej centr na zadní tyč a byla takřka povinnost to tam trknout (úsměv). Ta druhá už byla v posledních vteřinách, tam hrubě chybovala obrana hostů a já už měl jednoduchou práci to tam uklidit. Hattrick jsem dát mohl, ale to už bych měl u pokladníka moc drahý (smích).
Momentálně ztrácíte pět bodů na první Sedlec, jakou si dáváte šanci, že je ještě v tabulce předskočíte?
Doufám že šance přijde, máme Sedlec doma ale těch zápasů před tím vzájemným přijde ještě dost. Je to ještě brzo řešit, musíme se soustředit na každý zápas a snažit všude bodovat, pak uvidíme co bude (úsměv).
Příští kolo jedete do Lažiště, které nadělilo v minulém kole Sousedovicím pětku, jak očekáváš, že bude probíhat šlágr kola?
Očekávám pořádný derby. Pro nás i pro ně je to důležitej zápas, doma nás porazili máme jim co vracet. Lažiště velmi dobře posílilo, takže nás čeká opravdu těžké utkání. Doufám že ho zvládneme a necháme je za námi (úsměv).
Nastupuješ ve středu zálohy, jsou i jiné posty pro tebe přijatelné?
Myslím si, že můžu hrát i na kraji zálohy ale víc mě sedí střed, ale nemám ani problém hrát na hrotu.
Kdo tě přivedl k fotbalu? A kde všude jsi hrál?
K fotbalu mě přivedl táta začínal jsem hrát za Horní Měcholupy v Praze. Ve třinácti letech jsme se přestěhovali sem na Jih a začal jsem hrát za Volyni, tam jsem byl jen do konce žáku a pak jsem odešel do Čkyně a tam jsem až do teď (úsměv).
Jak hodnotíš zimní přípravu? Jsi zastáncem výběhů, nebo spíše hry s míčem?
Zimní přípravu hodnotím celkem pozitivně, některé zápasy i vyšly dobře, některé byly slabší, ale splnilo to určitě účel, měli jsme i soustředění, které bylo velmi dobré. Asi mám rád oboje, nejdřív nějaké to běhaní to k tomu prostě patří a pak pomalu do balonu. Ale po pravdě mám radši zimní než letní přípravu (úsměv).
Co tě bude toto vítězství stát?
Radši se ani nebudu ptát našeho pokladníka Martina Chalupy (smích) pár stovek nebo něco do ledničky ale určitě…
Máš oblíbeného fotbalistu?
Už sice nehraje, ale byl to Zinedine Zidane.
Co si myslíš o Volyni, která na jaře ještě nevyhrála?
Volyně má kvalitní mužstvo je to jen otázka času kdy se zvednou, ale pro nás je dobře že ztrácí, za 14 dní tam hrajeme, tak snad se chytnou až na dalším soupeři (smích). Tam nás čeká další těžké utkání.
Tak to bude vše, děkuji, ať se daří

Máme mladý tým, věřím že se dokážeme zlepšit, říká finalista 9. kola Michal Gerold

Dnes jsme vyzpovídali finalistu hlasování v rubrice Hráč kola, pořádanou pro skupinu B v I.B třídě krajského přeboru Jihočeského kraje. Tím finalistou je hráč týmu SK Čkyně s dvanáctkou na dresu, Michal Gerold. Dozvíte se, jak dlouho už se pohybuje ve fotbale, jak se mu chytalo v derby s Prachaticemi a jak se vlastně vůbec k fotbalu ve Čkyni dostal. Michale, máte slovo.

V 9. kole jste dal efektní gól proti Volyni. Vzpomenete si ještě, jak k tomu došlo?

Rozhodující gól to sice nebyl, ale pro tým důležitý. Situace se vyvinula díky Lukášovi Provodů, který se skvěle uvolnil na pravé straně a předložil mi krásný centr, pak už jsem se jen soustředil na to dát gól. 2. Pro ty čtenáře, kteří o Vás mnoho nevědí: jak dlouho již hrajete a v kolika klubech jste dosud působil? Fotbal hraji už od 5ti let. Začínal jsem v Praze za Horní Měcholupy, když mi bylo 13 přestěhovali jsme se na Šumavu a přestoupil jsem do Volyně, tam jsem hrál jen 2 roky a poté šel hrát do Čkyně, kde jsem prošel celým dorostem až k mužům. 3. Vzpomenete si na Váš nejsilnější fotbalový zážitek? Nejsilnějším zážitkem pro mne bylo chytat zápas KP mužů, bylo to derby proti Prachaticům. 4. Který je Váš nejoblíbenější fotbalový klub vůbec? Oblíbených klubů mám více a jedním z nich je například Bohemians 1905. 5. Je nějaký jiný sport kromě fotbalu, kterým se zabýváte, ať už aktivně nebo pasivně? Ve volných chvílích navštěvuji fitness a občas si zahraji tenis. 6. Blíží se závěr podzimní části. Jak jste zatím spokojen s vlastním výkonem a s výsledky Vašeho týmu? S výsledky upřímně moc spokojený nejsem, očekával jsem víc bodů, ale věřím, že se dokážeme ještě zlepšit. Máme mladý tým. Je těžké hodnotit sám sebe, některé zápasy se povedly, jiné zase ne…Pořád je co zlepšovat.
Pro ty čtenáře, kteří o Vás mnoho nevědí: jak dlouho již hrajete a v kolika klubech jste dosud působil?
Fotbal hraji už od 5ti let. Začínal jsem v Praze za Horní Měcholupy. Když mi bylo 13, přestěhovali jsme se na Šumavu a přestoupil jsem do Volyně, tam jsem hrál jen 2 roky a poté šel hrát do Čkyně, kde jsem prošel celým dorostem až k mužům.
Vzpomenete si na Váš nejsilnější fotbalový zážitek?
Nejsilnějším zážitkem pro mne bylo chytat zápas KP mužů, bylo to derby proti Prachaticům.
Který je Váš nejoblíbenější fotbalový klub vůbec?
Oblíbených klubů mám více a jedním z nich je například Bohemians 1905.
Je nějaký jiný sport kromě fotbalu, kterým se zabýváte, ať už aktivně nebo pasivně?
Ve volných chvílích navštěvuji fitness a občas si zahraji tenis.
Blíží se závěr podzimní části. Jak jste zatím spokojen s vlastním výkonem a s výsledky Vašeho týmu?
S výsledky upřímně moc spokojený nejsem, očekával jsem víc bodů, ale věřím, že se dokážeme ještě zlepšit. Máme mladý tým. Je těžké hodnotit sám sebe, některé zápasy se povedly, jiné zase ne…Pořád je co zlepšovat.
Díky za rozhovor a ať se Vám daří!

Hráčem 16. kola, 1.B třída sk. B, se stává...

Datum kola: 09.04.2017

 

Výsledky hlasování


Josef Král

39%
Útočník SK Čkyně

Hráčem 18. kola, 1.B třída sk. B, se stává...

Datum kola: 23.04.2017

Roman Vojta

44%
Krajní záložník – SK Čkyně

Z deseti kopů na břevno se trefím desetkrát, směje se hráč kola Roman Vojta

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Roman Vojta – Sk Čkyně, který podal dobrý výkon na kraji zálohy a přispěl k výhře v derby nad Volyní.

Gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zajímalo by mě, jaké bylo derby proti Volyni, bylo to v něčem jiné?
Děkuji. Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří mě podpořili, a dali mi hlas. Byl to důležitý zápas jak pro nás, tak pro Volyni. Nejen protože šlo o derby, ale také o udržení v horních příčkách. Což oba týmy braly na vědomí. Byl to tvrdý zápas, kde to kolikrát zavánělo červenou kartou (alespoň z mého pohledu). Na to, jak bylo špatné počasí přišlo hodně diváků jak z Volyně, tak naši fanoušci ze Čkyně. Zápas se lišil od ostatních v atmosféře, bylo to vyburcované až do poslední vteřiny. Vše pro nás dopadlo dobře a jsme za to rádi.
Do konce sezóny je ve hře ještě 24 bodů, vám na vedoucí Sedlec, který zatím neztrácí body, schází 7 bodů, jak moc je reálné, že je předskočíte v tabulce?
Je to ještě dlouhá cesta. Každý zápas je jiný a každý zápas se dá prohrát. Jeden ze zlomových zápasů bude až přijede Sedlec k nám do Čkyně. Musíme vyhrávat a uvidíme. Za námi se, ale také daří Lažišti, které jede poslední kolo na Sedlec. Takže si myslím, že to bude napínavé až do posledního kola.
Na opačné straně to je mnohem vyrovnanější, kdo si myslíš, že soutěž opustí?
Sestup se týká 4-7 týmů. Jak jste řekl, čeká nás ještě 24 bodů. Každý z těchto týmů může porazit kohokoliv. Ale myslím si, že černý Petr padne na Zliv.
Jaká sezóna byla zatím tvoje nejúspěšnější?
Budu muset zapátrat do hluboké minulosti. (smích) Ale nejlepší sezona byla za pana Boháče v Tatranu Prachatice, když jsme byli starší žáci. Tuším, že jsme ani jednou neprohráli (ale nejsem si jist) a postoupili do divize.
Kdo si myslíš, že bude v soutěži nejlepší střelec?
Myslím si, že vyhraje Marek Sedláček. Hráč o třídu jinde (výše
Jaké jsou tvé fotbalové začátky?
Jako malý prcek jsem začínal v přípravce v Lažištích, kde jsem do nedávna ještě kopal
Na jakém postu nejraději nastupuješ?
S klukama ze Čkyně se mi hraje všude dobře. Ale nejradši nastupuji na levé záloze. Popřípadě veprostřed.
Máš nějaký fotbalový cíl?
Chtěl bych určitě s nějakým týmem vyhrát soutěž a okusit dospělácký postup do vyšší soutěže. Tehdy jsme si to nemohli tolik užít. (smích)
Máš oblíbeného fotbalistu?
Ano, Cristiano Ronaldo, Ricardo Quaresma a Sergio Ramos.
Co máš na fotbale vlastně nejvíc rád?
Asi jako každý, když se vyhrává. (smích) Také to, když jdu hrát fotbal, tak vypnu okolí a hraju.
Věděl bys, za kolik uběhneš 10 km?
Upřímně? Nevím, nikdy jsem tolik asi neuběhl. (smích) Někdy to musím zkusit. (smích)
Kolikrát bys trefil břevno z deseti kopů z velkého vápna?
Když se bude dařit tak snad 10x. (smích)
Kdy jsi naposledy umýval nádobí?
Asi nejtěžší otázka. (smích) Někdy minulý týden. Od toho jsou myčky (smích)
Jaké je tvé nejoblíbenější pivo?
Nejsem vybíravý. Když je na výběr tak Plzničku (smích)
Tak to bude vše, děkuji, ať se daří.
Děkuji.
E-mail
Heslo
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one